Kes on Inese uus salapärane saatja? Lisatud pildid!

Kes on Inese uus salapärane saatja? Lisatud pildid!

Paari nädala eest teavitas Kroonika oma lugejaid, et armastatud lauljat ja telesaatejuhti Eda-Ines Ettit sõidutab uus Porschega austaja.Buduaar kergitab saladusteloori Inese uue kaaslase osas. Kes on see mees, kelle seltsis särav Ines viimastel kuudel aega veedab?

Paari nädala eest teavitas Kroonika oma lugejaid, et armastatud lauljat ja telesaatejuhti Eda-Ines Ettit sõidutab uus Porschega austaja. Buduaar kergitab saladusteloori Inese uue kaaslase osas. Kes on see mees, kelle seltsis särav Ines viimastel kuudel aega veedab?

Buduaarini on jõudnud info usaldusväärsest allikast, et Inese uueks kaaslaseks on valdavalt Venemaal äri tegev Eesti ärimees

Mark Luts, kes on Eestis siiani suuremat meediatähelepanu vältinud, kuid kelle äride mõõdust annab aimu fakt, et Markile ja tema äripartnerile kuuluv turvafirma valiti möödunud aastal turvama Venemaa poolt korraldatud Sochi olümpiamänge. Muuhulgas on Mark ka Euroopa Judoföderatsiooni presidendi nõunik.

Mark ja Ines oma suhet kommenteerima ei soostunud ja lubasid rääkida sellest siis, kui on selleks enam põhjust. 

Foto: Ines ja Mark 17.jaanuaril Kadrioru lossis Katrin Kuldma moeshow.

Pildi autor: Caroline Sada. 

Pilt: vasakult Judo Maailmaföderatsiooni president Marius Vizer, Mark Luts ja Euroopa Judoföderatsiooni president Sergey Soloveichik.

 

 

Buduaar.ee