KES ON SEE MEES, kes on Elina Nechayeva südame võitnud?

KES ON SEE MEES, kes on Elina Nechayeva südame võitnud?

Eesti Laul 2018 võitis oodatult imekauni häälega piltilus 26-aastane Elina Nechayeva, kes vaid mõned päevad varem tunnistas TV3 uudistele, et tema süda on võetud ja ta on armunud ühte suurepärasesse mehesse. Kes see mees aga on?

Elina armastatu on 41-aastane ärimees David Pärnamets, kes tegeleb restoranipidamise ja Rannamõisa linnulihatoodete turustamisega. David on Elinast 15 aastat vanem ning on mees, kes hindab kõrgelt kauneid kunste, sealhulgas klassikalist muusikat. Ju see ühine huvi muusika ja kultuuri vastu viis ka kokku selle kauni paari.

Eesti Laulu finaalüritusel istus David Elina kõrval, oli talle toeks ja hoidis tema kätt, kui hääli kokku loeti. Kui Elina võit välja kuulutati, ei hoidnud mees oma hellust tagasi, vaid suudles naise kaela ja embas teda ning rõõmustas koos temaga. 

Elina on öelnud TV3-le antud intervjuus, et talle läheb korda väga inimese hingelisus ning see on väga oluline, et oleks omavaheline klapp ka hingeliselt. “Kui inimene saab aru, hindab seda, mida sa teed, aitab, hoolitseb ja armastab, siis on kõik hästi,” ütles kaunitar.

Buduaar.ee