KETHI UIBOMÄGIL paluti restorani hinnangut tõsta: pane kõrgem skoor, saad tasuta sushit

pilt: erakogu

Buduaar

Lauljatar ja saatejuht Kethi Uibomägi sai Tallinnas asuvalt sushirestoranilt kummalise palve.

Nimelt kirjutas Kethi 2017. aastal sushirestorani lehele küllaltki negatiivse hinnangu andes teada, et sealne teenindus on alla igasugust arvestust.

Nüüd aga võttis restoran Kethiga ise ühendust ning esitas naisele palve, et ta läheks ja muudaks oma 2017. aastal kirjutatud hinnangut.

Sushirestorani sõnul on nende teenindus aastatega paremaks muutunud ning ühtlasi pakkusid nad välja, et kui Kethi neile parema hinnangu kirjutab, siis vastutasuks saab ta tasuta kaks sushirulli ja kaks limonaadi või kokteili.

Kethi tõi sotsiaalmeedias välja ka aastaid tagasi kirjutatud hinnangu: “Mul on teenindusega neljal korral probleeme olnud ja ma olen ikka tagasi läinud, et neile uus võimalus anda. Ettekandjad lihtsalt ei teenindanud mind pool tundi, vaid hoopis naersid ja lobisesid kõrvallauas sõpradega. Kõige kohutavam teenindus, mis ma Tallinnas saanud olen. Et oma närve säästa, olen ma neid edaspidi vältinud. Lisaks on selles sushirestoranis hinnad tunduvalt kõrgemad võrreldes teiste Tallinnas asuvate sushirestoranidega.”

Just seda hinnangut paluti Kethil muuta. “Meil on uued teenindajad ja püüame teeninduskvaliteeti parandada. Tahaksime, et ka Teie muudaksite oma hinnangu meie lehel ja enda jaoks, ning annaksite meile veel ühe võimaluse. Oleksime tänulikud, kui leiaksite aega meie restorani taas külastada ning anname omalt poolt parima, et jääksite meie restorani kvaliteedi ning teenindusega rahule. Pakuksime maja poolt Teie valikul 2 sushi rulli ja 2 maja limonaadi või kokteili,” kirjutati Kethile.