Koit Toome: Kroonika rikaste edetabeli andmed ei vasta tõele

Koit Toome: Kroonika rikaste edetabeli andmed ei vasta tõele

Kolmpäevaõhtuses krõbesaates Punker tunnistas Koit Toome, et Kroonika üllitatud rikast edetabelis tema kohta avaldatud andmed ei vasta tõele. Koit soovitas ajakirjas avaldatud infot mitte liiga tõsiselt võtta. Mis on selle väite peale öelda Kroonika peatoimetaja Krista Lensinil?

Kolmpäevaõhtuses krõbesaates Punker tunnistas Koit Toome, et Kroonika üllitatud rikaste edetabelis tema kohta avaldatud andmed ei vasta tõele. Koit soovitas ajakirjas avaldatud infot mitte liiga tõsiselt võtta. Mis on selle väite peale öelda Kroonika peatoimetaja Krista Lensinil?

Kolmapäevaõhtuses telesaates Punker, kuhu oli külla kutsutud Koit Toome ja ansamber Apelsin, tunnistas tuhandate naiste lemmiklaulja Koit, et hiljuti ilmunud Kroonika rikaste edetabel, kus ta muusikute seas rikkuselt neljandat kohta hoiab,  jätab teda külmaks ning niipalju, kui ta sellega tutvunud on, siis ei vasta tema kohta esitatud andmed tõele. “Ma ei ole seda ajakirja näinud aga seda ei tasu eriti tõsiselt võtta,” ütles Koit. “Ma ei tea veel ühtegi inimest, kelle kohta see tõele vastaks, mis seal kirjas on.”

Buduaar palus kommentaari ka Krista Lensinilt, kes jättis kommenteerimata, kust need andmed pärinevad ja ütles, et kõik vastused on selles samas rikaste top ajakirjas olemas. Kas ikka on?

 

Buduaar.ee