KRISTEL AASLAID: miks minuga alati halvad asjad juhtuvad…

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile "Padjaklubi", hoiab fänne oma tegemistega kursis läbi Instagrami konto ning tänase seisuga on andekal naisel jälgijaid lausa enam kui 56 000. Enamasti teeb Kristel sotsiaalmeediasse humoorikaid postitusi ja tihtipeale koos oma koomikust elukaaslase Mattias Naaniga, kuid sel korral oli asi naljast kaugel.

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile “Padjaklubi”, hoiab fänne oma tegemistega kursis läbi Instagrami konto ning tänase seisuga on andekal naisel jälgijaid lausa enam kui 56 000. Enamasti teeb Kristel sotsiaalmeediasse humoorikaid postitusi ja tihtipeale koos oma koomikust elukaaslase Mattias Naaniga, kuid sel korral oli asi naljast kaugel.

Ilmselt kõik naised teavad, kui kohutavalt ebamugav on see tunne, kui sa oma küüne ära murrad. Üks asi on ebamugavustunne ning küüne murdumisega kaasnev valulik emotsioon, teine asi aga vaatepilt – kui üks küüs on teistest tunduvalt lühem, siis üldpilt lihtsalt ei ole ilus.

Just see juhtus täna Kristeliga – tal õnnestus küüs ära murda ning postituse tegi ta sellest ka oma Insta story‘sse. Murdunud küüne juurde lisas Kristel kommentaariks: “Miks minuga alati halvad asjad juhtuvad…”