Kroonika Meelelahutusauhindade valimisel on selgunud TOP3, anna oma hääl 2. voorus!

Buduaar

Grete Paia
Grete Paia — FOTO: Erlend Štaub

Vaata, kes on selle aasta TOP3 kandidaadid ja anna oma hääl, et võidaks Sinu lemmik.

Kandidaate näed siin.

Traditsiooniliselt valib ajakiri Kroonika eestlaste seas populaarsemaid tele- ja raadiosaatejuhte ning ka aasta seksikaimaid – kokku saavad auhinnatud 10 meelelahutuse kategooriat. Kategooriateks on aasta seksikaim naine, aasta seksikaim mees, aasta meelelahutaja, aasta saatejuht, aasta Eesti film, aasta raadiohääl, aasta teleseriaali näitleja, aasta telesaade, aasta artist ja aasta suunamudija.

Kõikide hääletajate vahel loositakse välja kolmele inimesele kast Balbiino Classicu jäätist, ehtefirma Goldtime Sif Jakobsi uue kollektsiooni kõrvarõngad, kaks 150 euro väärtuses kinkekomplekti vabalt valitud toodetega Eucerini valikust. Samuti lähevad loosi kaks CUPRA Kajo Slim 500 roostevabast terasest termospudelit, mis hoiavad joogi kuuma või külmana rohkem kui 24 tundi, termose maht on 500 ml. Lisaks paneb Prike AS auhinnaks kaks komplekti, kuhu kuuluvad alkoholivaba Tanqueray 0.0, Fever-Tree toonikud ja copa klaasid. Tartus asuv Lydia hotell paneb välja Romantikapaketi kahele Superior-toas.

Kroonika Meelelahutusauhindade võitjad selguvad 1. juunil Krulli Kvartalis asuval glamuursel peol, kus õhtu juhtideks on eelmise aasta seksikaimad Grete Paia ja Franz Malmsten. Peo lavastaja on koreograaf Ingmar Jõela.

Hääleta oma lemmik ihaldatud meelelahutusauhinna – Kroonika kroonitud muna –  saajaks!