KUI PALJU MAKSIS Anu Saagimi eilse peo kostüüm?

KUI PALJU MAKSIS Anu Saagimi eilse peo kostüüm?

Eile õhtul tähistas telekanal TV3 glamuurses Hiltoni hotellis oma 22. sünnipäeva. Säraval sügispeol olid kohal mitmed tuntud kodumaised staarid, teiste seas ka Grete Klein koos kallima Ergo Kullaga, Brigitte Susanne Hunt, Anni Rahula, Liis Lemsalu, Elina Born, Reet Härmat ja muidugi skandaalne glamuuritar Anu Saagim.

Eile õhtul tähistas telekanal TV3 glamuurses Hiltoni hotellis oma 22. hooaja algust. Säraval sügispeol olid kohal mitmed tuntud kodumaised staarid, teiste seas ka Grete Klein koos kallima Ergo Kullaga, Brigitte Susanne Hunt, Anni Rahula, Liis Lemsalu, Elina Born, Reet Härmat ja muidugi skandaalne glamuuritar Anu Saagim.

Parimatest sõbrannadest Anu ja Reet, kes ühtlasi on ka värske Buduaari ajakirja kaanestaarid, ilmusid peole tõeliselt rabavates kostüümides, mille väljakandmiseks on vaja ideaalset figuuri ja enesekindlust.

Tavapärase kleidi asemel olid mõlemad naised otsustanud selga panna Dsquared2 läbipaistva riietuse, miks võiks nimetada ka kehasukaks. Kuid huvitav oleks teada, millises hinnaklassis antud rõivaese siis tegelikult ka on? 

Selgub, et Anu ja Reeda kostüümi on võimalik interneti vahendusel ka endale tellida ning selle eest ei pea välja käima rohkem kui 154 eurot.

Kostüümi saab soetada siit