KUIDAS KATRI KATSI ja Juhani Särglepa suhe alguse sai?

KUIDAS KATRI KATSI ja Juhani Särglepa suhe alguse sai?

Instagrami staarid Katri Kats ja Juhani Särglep on justkui unistuste paar, kes meeskonnana toimib lausa imeliselt – reisides kahekesi kõikjal üle kogu maailma ja nautides elu teenivad nad tuhandeid eurosid kuus. Katri ja Juhani Instagrami kontodel on vastavalt üle seitsmekümne ja neljakümne tuhande jälgija üle kogu maailma.

Instagrami staarid Katri Kats ja Juhani Särglep on justkui unistuste paar, kes meeskonnana toimib lausa imeliselt – kahekesi kõikjal üle maailma reisided ja elu nautides teenivad nad tuhandeid eurosid kuus. Katri ja Juhani Instagrami kontodel on vastavalt üle seitsmekümne ja neljakümne tuhande jälgija üle kogu maailma.

Aga kuidas Katri ja Juhani suhe üldse alguse sai? Katri meenutab Buduaarile öeldes, et see oli väga ammu ning alguses polnud ta Juhanist üldse huvitatud. “See oli üheksa aastat tagasi ühel majapeol. Kellegi tuttava vanemad olid kodust ära läinud ja siis korraldati ikka selliseid pidusid. Ma olin siis 16 ja Juss oli 18. Sellelt peolt jäin ma talle silma ja ta kutsus mind hiljem välja,” muigab Katri.

Kuigi Katri läks Juhaniga välja, võttis suhte areng kaua aega. “Ma olin sportlane ja mul ei olnud üldse aega. Käisin kogu aeg trennis. Lisaks häiris mind see, et Juhan oli minust siis veel lühem ka. Ma ei olnud üldse huvitatud noormeestest, kes on minust lühemad,” naerab Katri ja lisab, “läks neli kuud, enne kui ma aru sain, et tegelikult on see minu jaoks ka tõsine asi ja siis sai meist nii-öelda ametlikult paar.”