KUIDAS KRISTA LENSIN tegelikult 10kg alla võttis?

KUIDAS KRISTA LENSIN tegelikult 10kg alla võttis?
Stockholmdiet

Tv3 menusaate “Maskis laulja” särav detektiiv Krista Lensin on teleekraanil tagasi kaunimana kui kunagi varem. Naine on ligi 10kg alla võtnud.

Uurisime Kristalt, mis on tema salenenud piha saladus? Krista ei häbene tunnistada, et on elus väga erinevaid dieete katsetanud, kõige tulemuslikum on olnud aga Stockholmi dieet.

Kas teised dieedinipid siis ei toiminud? “Paljud dieedid toimivad, aga ei too pikaaegset tulemust. Seetõttu on oluline võtta kasutusele selline, mis muudab sinu toitumisharjumusi ja õpetab õigesti sööma,” räägib Krista ja lisab, et on varem proovinud ja rahule jäänud ka kojutellitavate tervislike valmistoitudega. Need olid küll tõhusad, aga kokkuvõttes päris kallid. Ka paastulaager jättis Kristale hea mälestuse. ”See oli hea võimalus puhastada organismi, aga liigsed kilod tulevad tagasi kohe, kui naased oma tavapärase toitumise juurde.”
Sel korral võttis Krista ette paljukiidetud Stockholmi dieedi, millega saavutas ka soovitud eesmärgi. ”See dieet lihtsalt sobis mulle ja usun, et sobib ideaalselt ka teistele inimestele, kes ei ole muidu superkokad ega tõsised trenniinimesed. Tuleb vaid olla süsteemne. Tore oli see, et mul puudus näljatunne, energiat oli märksa rohkem ja enesetunne paranes iga päevaga.” Ette antud menüü oli lihtne, väga maitsev ja mis peamine – ei nõudnud palju aega ettevalmitusteks ega suuri kokkamise oskusi. “Ideaalne oli ka see, et toidukorvi saib planeerida nädalaks, mis tähendab, et sul on alati kõik vajalik kodus olemas. Kuna soolast tuleb täielikult loobuda, saavad maitsemeeled tuttavaks paljude imeliste maitseainetega, mis oli palju põnevam ja nauditav,” kiidab naine ja lisab, et see oli esimene kord elus, kus dieet töötas kindlalt. “Minu kehakaal langes korrapäraselt, aga mul polnud kordagi tunnet, et olen rangel dieedil. No ei pea olema siin elus kõik keeruline, eriti veel kui räägime tervislikust toitumisest,” naerab Krista.

Sarnased artiklid