Kuidas oma saatust ise muuta? Vastab selgeltnägija Hannes Vanaküla

Kas saatus mõjutab meie tulevikku ja valikuid, mida me siin elus teeme või on tegu ettekäändega, mida kasutavad inimesed, kes ei viitsi ise pingutada - kui sa ise oma elus muudatusi teha ei saa, sest seda teeb saatus, siis ei ole ju meie pingutamistest mingit kasu?

Vahel teisi inimesi kõrvalt vaadates võib tekkida tunne, et mõnele inimesele tuleb siin elus kõik justkui iseeneesest kätte, teised seevastu näevad aga rasket vaeva, kuid ei saavuta midagi - millest see tuleneb? Selgeltnägija ja ravitseja Hannes Vanaküla andis meile sel teemal omapoolse kommentaari ning jagas õpetussõnu, kuidas oma saatust muuta saab. 

Kas saatus mõjutab meie tulevikku ja valikuid, mida me siin elus teeme või on tegu ettekäändega, mida kasutavad inimesed, kes ei viitsi ise pingutada – kui sa ise oma elus muudatusi teha ei saa, sest seda teeb saatus, siis ei ole ju meie pingutamistest mingit kasu?

Vahel teisi inimesi kõrvalt vaadates võib tekkida tunne, et mõnele inimesele tuleb siin elus kõik justkui iseeneesest kätte, teised seevastu näevad aga rasket vaeva, kuid ei saavuta midagi – millest see tuleneb? Selgeltnägija ja ravitseja Hannes Vanaküla andis meile sel teemal omapoolse kommentaari ning jagas õpetussõnu, kuidas oma saatust muuta saab. 

Hannese sõnul ei saa me oma saatust ja tulevikku kontrollida seni, kuni me pole saavutanud ühendust oma teise poolega ehk antireaalsusteisikuga. Seega, me võime näha vaeva või mitte, kokkuvõttes oleneb kõik sellest, mida meie teine pool teeb – kui ta on laisk ja midagi ei tee, siis ei lähe ka meil endil hästi. “Kui me sünnime, siis läheb meie tervikolemus pooleks. Üks osa tuleb siia füüsilisse kehasse ja teine pool läheb antireaalsusesse. Kui siin olen ma sündinud mehena, siis antireaalsusesse läheb minu naiselik pool. Meie reaalsus on minevikubaasiline, antireaalsus on tulevikubaasiline. Kui meie antireaalsus on laisk ja mitte midagi ei tee, siis me võime füüsiliselt pingutada palehigis, aga tulemust pole. Need inimesed, kel läheb hästi ja kes eriti vaeva ei näe, nende antireaalsus on tubli ja töökas. Kui me tahame oma saatust muuta, siis peame looma sideme antireaalsusteisikuga ja teda toitma hakkama. Kui oleme talle toitu andnud, siis saame talle taotluse esitada. Antireaalsusega saame siis sideme, kui me ei otsi teistes inimestes enda teist poolt, vaid keskendume enda väljale. Me mõistame, et me pole lihtsalt füüsiline keha, vaid oleme ka jõuväli, mis mõjutab automaatselt teisi. Loomulikult peame olema iseenda vastu meeletult ausad. Ainult see avab suhtlusvärava antireaalsusteisikuga,” kommenteerib Hannes.

Aga kuidas on üldse võimalik oma nii-öelda teise poolega ehk siis antireaalsusega kontakti saada? “Kõik algab sellest, mida me endale teadvustame. Kui me usume antireaalsuse olemasollu, siis saame ka seda lõpuks näha, tajuda ja tunnetada. Antireaalsusteisikuga kontakti saamiseks on erinevad meetodid.”

Hannes toob välja 5 meetodit, kuidas oma antireaalsusega kontakti saada:

I meetod.

Sa kujutad endale ette, milline sa oleksid, kui oleksid sündinud mehena (kui sa oled mees, siis tuleb kujutada ette, milline sa naisena oleksid). Kui suudad seda teha illusioonivabalt, ei taha ennast muuta ei paremaks ega halvemaks, siis tulebki vaimupilt naisel mehest. Ja see mees on tema poole alati kas küljega või isegi seljaga pööratud. Antireaalsusteisik ei näita kunagi oma nägu.

II meetod.

Hakkad ennast kõrvalt jälgima ehk vaatled ennast, kui võõrast inimest. Kui suudad viia oma tähelepanu enda kehast välja, siis eksisteeridki vahesageduses. Piisab sellest, kui pöörad oma tähelepanu sellele, mida teeb su teine pool. Saad 0-sageduses jälgida oma mõlemat poolt.

III meetod.

Usklikel sobib samasugune kirje, nagu on Piiblis kirjas. Mooses palus Jumalat, et ta ennast ilmutaks. Jumal ütles, et ma näitan sulle ennast, aga ainult selja tagant. Jumal kattis oma käega Moosese pilgu ja möödus temast. Ja Mooses nägi oma Jumalat selja tagant. See Jumal oli tema antireaalsusteisik. Paistab, et ka selline meetod töötab.

IV meetod.

On inimesi, kes ütlevad, et otsivad oma teist poolt. Aga nad peavad teadvustama, et see teine pool pole füüsiline inimene. Siis võtab antireaalsusteisik nendega ise ühendust.

V meetod.

Mõttes räägid iseendaga oma elukogemustest, teostustest, inimtüüpidest, avastustest. Ja saadad selle info teadlikult oma teisele poolele. Siis hakkab mingi aja pärast sealt tulema huvitavaid mõtteid, tundeid ja tahteid vastu.

 

Kas sina usud Hannese nägemust ning seda, et ka sinul on oma antireaalsusteisik?

Karin Karu