Kuidas on Airi Vipulkumar-Kansari peres kodutööd jaotatud?

Kuidas on Airi Vipulkumar-Kansari peres kodutööd jaotatud?

Iga pere jaotab kodutööd pereliikmete vahel nii nagu nende elurütmile parim. Buduaar uuris, kuidas on lood Airi Vipulkumar-Kansar’i peres. “Inimeste elu ja olukorrad on väga erinevad. Meie peres on hetkel klassikaline variant: mees käib tööl ja naine ehk siis mina tegeleb kõigega, mis puudutab kodu ja lapsi,” räägib Airi Vipulkumar-Kansar Buduaarile.

Iga pere jaotab kodutööd pereliikmete vahel nii nagu nende elurütmile parim. Buduaar uuris, kuidas on lood Airi Vipulkumar-Kansari peres. “Inimeste elu ja olukorrad on väga erinevad. Meie peres on hetkel klassikaline variant: mees käib tööl ja naine ehk siis mina tegeleb kõigega, mis puudutab kodu ja lapsi,” räägib Airi Vipulkumar-Kansar Buduaarile.

Airi ei poolda naiste töid ja meeste töid, vaid pigem teeb igaüks seda, mis tal hästi välja tuleb ning mis hetkel kõige vajalikum. “Mis puudutab kodutöid, siis ma arvan, et igaüks teeb seda, mida ta oskab, suudab, tahab või saab, olenemata soost,” ütleb Airi.  


Airi koos indialasest abikaasaga

“Remonti ma muidugi ei tee. Koristan, teen süüa, käin poes, pesen pesu jms,” loetleb Airi kodutöid, mis tema õlul. “Triikimine on minu meelest mõttetu ajaraiskamine. Vähemalt meie peres. Ostame riideid, mis ei kortsu ja linad magame ise sirgeks. Vahel harva on tulnud küll hetki ette, kus tuleb triikida mõnd riideeset, mis seda nõuab. Mulle meeldib üks ütlus, mida hiljuti nägin Facebookis ringlemas: “Tõeline naine saab kõigega hakkama, aga tõeline mees ei lase tal seda teha.””

 

Autor: Helena-Reet Ennet