KUULA LUGU: LAURA PÕLDVERE avaldas enda üheksanda albumi “9 elu”

Laura Põldvere, kes on ka Buduaari värske ajakirja kaanestaar, avaldas täna üheksanda täispika albumi. Kauamängiv nimega “9 elu” räägib loo Laura eluetappidest pop-muusikas. Selle sees on lugu eneseleidmisest, arengust ja unistuste poole pürgimisest. Viimase näiteks on lauljatari loobumine senistest koostööpartneritest ning pikaaegne unistus teha muusikat väljaspool Eestit, mis ongi nüüd saanud teoks.

Laura muusikat avaldab nüüdsest Soome-Rootsi produtsentide hallatav kirjastus Sugarhouse Publishing, mille põhiliseks müügisuunaks lisaks Skandinaaviale on ka Aasia turud. Uuelt albumilt leiab hetkega rahva südamesse rännanud dueti “Segamini maailm” ning ka Eesti Laulu poolfinaali jõudnud loo “Break Me”.

Täna õhtul toimuval plaadiesitlusel saab kuulda mõlemat lugu, sest üles astuvad nii duetipartner Koit Toome kui ka Eesti Laulu loo autor Jan Hyöty. Lisaks tänasele esitlusele on võimalus minna kuulama albumiesitlusi Tartu Apollosse 11. detsembril ning 19. detsembril Tallinna Solarise Apollosse.

Laura albumi kujundus on seekord saanud eriti unikaalse vormi – nimelt on iga plaadi ümbris valmistatud käsitööna ning kannab erineva nurga ja valguse käes muutuvat kaanepilti. Nii saab iga albumi soetaja endale midagi erakordset.

Laura on figureerinud muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina. Viimasena lausa niivõrd edukalt, et temast on saanud möödunud aastakümne enimmängitud artist Eesti raadiojaamades. Ta on täiendanud oma muusikalisi teadmisi nii Bostoni Berklee Muusikakolledžis, Freiburgi Jazz & Rock Schule’is ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Laura on välja andnud 8 albumit, võitnud Eesti Muusikaauhindade naisartisti tiitli ning esindanud Eestit Eurovisionil 2 korda.

Kuula lugu allpool!