Kuula lugu! Margus Vaheri uus laul “Puudutus” räägib armastusest

Kuula lugu! Margus Vaheri uus laul “Puudutus” räägib armastusest

Laulja Margus Vaher, kes on koos lauljatar Helen Adamsoniga koolikiusamise vastase projekti üks eeskõnelejatest, sai valmis uue lauluga “Puudutus”. Tegu on armastuslauluga, mille sõnade ja viisi autoriks on Margus ise.  Laulja enda sõnul avanes ta laulukirjutajana alles käesoleval aastal: “Kuigi proovisin ka varem ise muusikat kirjutada, siis tundsin pidevalt, et midagi jääb puudu. Selle aasta alguses toimus minuga teatud loominguline avanemine ning nüüdsest peale annan välja ainult enda kirjutatud muusikat.”

Laulja Margus Vaher, kes on koos lauljatar Helen Adamsoniga koolikiusamise vastase projekti üks eeskõnelejatest, sai valmis uue lauluga “Puudutus”. Tegu on armastuslauluga, mille sõnade ja viisi autoriks on Margus ise. 

Laulja enda sõnul avanes ta laulukirjutajana alles käesoleval aastal: “Kuigi proovisin ka varem ise muusikat kirjutada, siis tundsin pidevalt, et midagi jääb puudu. Selle aasta alguses toimus minuga teatud loominguline avanemine ning nüüdsest peale annan välja ainult enda kirjutatud muusikat.”

Margus kommenteerib laulu “Puudutus” olemust nii: “Laul on kirjutatud ajal, mil jõudsin äratundmisele, et armastus on ainus tõeline alkeemiline element. Sellest ka lauluread – valguses, varjudes, vaikuses on üks saladus, mida teised ei tea…”

“Puudutus” on salvestatud bändiga, kuhu kuuluvad Rain Rämmal, Kaarel Liiv, Jaan Jaanson ja Dmitri Nikolajevski. Naishäälena heliseb loos Dagmar Oja.

Kuula lugu allpool!