KUUM KAADER: JUSS HAASMA rabab ülimalt meheliku stiiliga

Armastatud laulja ja näitleja Juss Haasma on sportlikust eluviisist alati lugu pidanud ning ka oma välimusele pöörab mees üsnagi palju tähelepanu olles seega kümnetele tuhandetele Eesti noormeestele igati eeskujuks. Tegu on mitmekülgse mehega, kelle silmateradeks on tütred Miia ja Madli.

Armastatud laulja ja näitleja Juss Haasma on sportlikust eluviisist alati lugu pidanud ning ka oma välimusele pöörab mees üsnagi palju tähelepanu, olles seega kümnetele tuhandetele Eesti noormeestele igati eeskujuks. Tegu on mitmekülgse mehega, kelle silmateradeks on tütred Miia ja Madli.

Kui enamasti postitab Juss oma Instagrami kontole fotosid oma tütardest, trennist ning tööalastest projektidest, siis sel korral riputas ta sotsiaalmeediasse pisut teistlaadi pildi. Fotol kannab Juss väga andekalt kombineeritud riietust, mis kahtlemata torkab silma ja ei saa mainimata jätta, et Juss näeb tõeliselt mehelik ja stiilne välja.

Pildi juurde lisas Juss kommentaariks: “Käisime Miiaga Kadriorus tsillimas. Eelmine nädal olime aktiivsed pargi külastajad. Täna tervitasime sügist, sõime kooki, lugesime 3,2,1 ja lehti muudkui langes.”

Kusjuures pildi autoriks on samuti Jussi vanem tütar Miia.