KUUM KAADER! MERYLIN NAU: olen oma kehaga esimest korda üle pika aja rahul

KUUM KAADER! MERYLIN NAU: olen oma kehaga esimest korda üle pika aja rahul
pilt: erakogu

Skandaalse telesaate “Rannamaja” täht Merylin Nau naudib suve täiel rinnal, peesitades Pärnu rannas. Naine tunnistab, et on lõpuks oma figuuriga nii rahul, et ei töötle taljet väiksemaks.

“Lisasin ka oma selle suve esimese bikiinipildi otse kodulinnast Pärnu rannast. Olen oma kehaga esimest korda üle pika aja nii rahul, et ei peagi taljet töötlema,” kostis naine Instagrami postitatud kuuma bikiinipildi kommentaariks.

Uurisime lähemalt, mida naine oma suvise figuuri heaks teinud on ning mis plaanid tal veel ees. Paistab, et suvepealinn Pärnuga on tal tõesti eriline side – nimelt elavad tema vanemad siin.

“Eks keha nimel olen oma toidulauda muutnud palju puhtamaks ning söön võimalikult orgaaniliselt,” räägib Merylin Nau Buduaarile. “Minu niinimetatud dieet sarnaneb võibolla kõige rohkem keto dieedile – olen üldjuhul eemaldanud menüüst nisutooted ja magusa,” lisab kaunitar.

Kuigi vahel tuleb ette, et Merylin pistab nahka terve koogi, siis tegelikult hoiab teda vormis ka tantsimine, millega on ta tegelenud juba 18 aastat. “Trenni jätkaksin praegu pigem tantsu näol ning prooviks see suvi jätkata postitantsuga,” kostab naine, et tantsimine ongi tema trenn.

Suvel puhata Merylin aga igaljuhul ei kavatse: “Ju see pole mu loomuses, sest nii palju ideid on mu peas, mis hoiavad õhinal mõtted selle juures, kuidas asja lõpptulemus hakkaks välja nägema. Mul on nii nii palju pakkuda – lähiajal on veel minu ja Anita Sibula koostööl tulemas ka suuremat sorti projekt välja, mis aitab muuta paljude elusid finantsiliselt, kui ka karjääri mõttes üleüldse,” paljastab naine, jäädes seejuures veel saladuslikuks, millega täpselt tegemist on.

https://www.instagram.com/p/CB5EBqihGCM/

Sarnased artiklid