KUUM KAADER: SUPERMODELL KARMEN Pedaru elus on uus mees!

erakogu

Buduaar

Supermodell Karmen Pedaru (29) teatas veel mõni aeg tagasi, et ta ei ole suhtest huvitatud, ent nii jõulupühad kui ka aastavahetuse veetis kaunitar ei kellegi teise, kui profisportlase Dener Jaanimaa (30) embuses.

Hetkel Ukrainas elav käsipallur Dener ja mööda maailma ringi reisiv Karmen riputasid mõlemad jõulupühade ajal sotsiaalmeediasse foto, mida vaadates ei ole kahtlustki, et neid seob midagi enamat kui pelgalt sõprus. Nüüd, mõned päevad pärast uue aasta saabumist riputasid mõlemad taas sotsiaalmeediasse kaadrid, kus nad on teineteise embuses.

Buduaarile varasemalt antud intervjuus tõdeb Dener, et naise välimusest ei saa üle ega ümber. “Eks välimus ole ju alati esimene asi, mis silma jääb, kuid see pole alati kõige olulisem. Inimesega peab päeva lõpus hea vaib olema ja kui sa tunned, et pärast mitmeid tunde vaikust on ikka koos hea olla, siis see tunne on õige,” ütleb ta.

Suhteteemat puudutades nentis Jaanimaa aga, et kui õige aeg on käes, siis juhtub kõik loomulikul teel. “Küll ma selle hetke ära taban. Ma ei taha kiirustades valesid otsuseid teha.”

Foto: erakogu