KUUM: kes oli Eesti suurim naistemees aastal 2008?

KUUM: kes oli Eesti suurim naistemees aastal 2008?

Kas sina tead, kes oli Buduaari lugejate arvates Eesti suurim naistemees aastal 2008? Ja kes sellesse edetabelisse üldse valiti? Etteruttavalt võib öelda, et ka strippar Marco Tasane, Tõnu Trubetsky ning isegi Aivar Riisalu pääsesid kuumimate meeste edetabelisse sisse…

Kas sina tead, kes oli Buduaari lugejate arvates Eesti suurim naistemees aastal 2008? Ja kes sellesse edetabelisse üldse valiti? Etteruttavalt võib öelda, et ka strippar Marco Tasane, Tõnu Trubetsky ning isegi Aivar Riisalu pääsesid kuumimate meeste edetabelisse sisse …

Aastal 2008 peeti Eesti suurimaks naistemeheks Kristjan Kasearu – tema poolt hääletas 16% lugejatest. Kui samasugune küsitlus täna läbi viia, siis suure tõenäosusega pääseb ta sinna ka nüüd, kaheksa aastat hiljem! 

Selline oli Kristjan kaheksa aastat tagasi

Kuid kes valiti teisele ja kolmandale kohale? 

Teisele kohale maandus Tanel Padar, kelle poolt hääletasid 14% lugejatest ja kolmandaks jäi Koit Toome, kes sai 12% häältest. Nii Koit kui ka Tanel on tänaseks suhtes, ent Kristjan jätkab elu vaba ja vallalisena.

Veel mahtusid tabelisse sellised nimed nagu: Urmas Sõõrumaa, Meelis Lao, Risto Kask, Heimar Lenk, Ivo Uukivi, Heiti Kender, Edgar Savisaar, strippar Marco, Aivar Riisalu, Alex Lepajõe ja Andrus Värnik.

Täispikka nimekirja loe siin