Reklaam sulgub sekundi pärast

KUUM PALJASTUS: mis on Brigitte Susanne Hundi lemmikpoos?

Power Hit Radio saatejuht Brigitte Susanne Hunt kutsus sellel nädalal oma videoblogisse külla räppar Aropi mänedžerina tuntud Kristina Pärtelpoja, kellega koos mängisid nad "Tõde ja tegu." Mängu käigus sooritasid naised nii mõnedki naljakad teod ning tegid teineteise kohta kuumi paljastusi. 

Esimesena alustas mängu Kristina, kes valis teo ning pidi helistama oma emale ja ütlema, et ta on rase. Kristina ema suhtus uudisesse väga leebelt ning ütles, et tütar peab ise otsustama, kas ta on lapseks valmis või mitte.

Ka Brigitte võttis esimeseks teo ning pidi helistama oma Power Hit Radio ülemusele ning ütlema, et ta läks hoopis Sky Plusi tööle. Brigitte teavitas kõne käigus ülemust, et ta homme enam tööle ei tule, sest sai teisest raadiojaamast parema pakkumise. Naise ülemus jäi uudise peale aga rahulikuks ning vastas vaid: "Okei."

Ühe teona pidi Kristina sotsiaalmeediasse postitama story, kus otsib oma suhtesse kolmandat. "Ma siin olen veidi mõelnud ja ma otsustasin, et ma ei taha enam Siimuga kahekesi suhtes olla ehk siis ma otsin meie suhtesse kolmandat isikut. Kui keegi on huvitatud, siis kirjutage mulle," rääkis naine story juurde. 

Brigitte pidi videoblogis paljastama ka oma lemmik sekspoosi. "Mu lemmik sekspoos on ilmselt külje koer. Siis on nagu koera stimulatsioon, aga misjonäri silmavaade," avaldas ta. 

Vaata täispikka videoblogi siit