KUUM! Triin Tulevi esimene blogipostitus: mask maha

KUUM! Triin Tulevi esimene blogipostitus: mask maha

Triin Tulev avas mõni aeg tagasi oma blogi ning tänaseks on ta sinna mitu põnevat postitust teinud. Allpool jagame Triinu postitust teemal, mis julgustab naisi rohkem ilma meigita ringi käima ning end seejuures mugavalt tundma!

Triin Tulev avas mõni aeg tagasi oma blogi ning tänaseks on ta sinna mitu põnevat postitust teinud. Allpool jagame Triinu postitust teemal, mis julgustab naisi rohkem ilma meigita ringi käima ning end seejuures mugavalt tundma!

Siin on Triin Tulevi blogipostitus:

 

Mask maha!

Tere naine, see olen mina, üks teine naine.

Millest ma soovin täna, oma esimeses blogipostituses rääkida, on see, kuidas tunda end mugavalt loomulikult. Puhta nahaga, et olla täpsem. Ilma meigita. Lihtsalt nii, nagu Sa tõeliselt oled. Lihtsalt SINA. Kaunis sina!

Ära mõista mind valesti – MA ARMASTAN MEIKI. Ma sündisin armastusega ilu, meigi, stiili jne vastu. Hei, mul meenus seepeale just üks väike lapsepõlvemälestus. See meenutus on umbes 25 aastat vana. Ühesõnaga, mu vanemad läksid reisile ja mind hoidsid nende sõbrad, üks teine muusikutepaar. Kui mu ema mulle nädal hiljem järele tuli, küsis ta sõbrannalt, kus ma olen, kuna mind ei olnudki ema üllatuseks talle ukse peal vastas. Miks mind vastas polnud? Sest ma polnud “valmis”. Ma olin nelja-aastane. Olin tädi Thea magamistoas huulepulka peale panemas ja lokirulle pähe sättimas…

See osa selgitatud, tagasi MEIGIVABA postituse juurde.

Miks on vahel hea meik lihtsalt maha võtta? Muidugi on see hea nahale. Kuid see on vitaalne ka naise hingele. Et olla tõeliselt õnnelik – ja kas see pole siis mitte meie eluteekonna mõte – peame end nii, nagu oleme sündinud, mugavalt tundma. 100% mugavalt. Nii et lööme selle peale klaasid ko… Ei. Teeme selle peale ühe selfie. Meigivaba selfie. Ei mingeid filtreid, mitte mingeid lisasid. Minu oma minu meigivabast päevast on siin. See on tehtud reedesel päeval.

Mida ma praegu loodan, on see, et Sa tõesti teed seda!

Usu mind, see päev mõjub nagu võlujõud Sinu enesehinnangule. Me oleme nii harjunud jumestust kandma, et ilmselt paljud enam ei mäletagi, kuidas ilma selleta välja näevad. Ilmselt on see teaduslik fakt, et 98% naistest haarab esimese asjana hommikul ripsmetušši järele. Okei, võibolla on see fakt hoopis selline, et 98% naistest haarab esimese asjana oma nutifoni järele, kuid ripsmetušš kohe peale seda, eks?

Kuid miks me seda teeme? Sest tunneme end ilma meigita “alasti”? Sest sa tahad mõne “mehe jaoks hea välja näha”? Või arvad sa, et ei näe ilma meigita hea välja?

Ma arvan, et õnn ja enesekindlus tulevad seestpoolt. Mitte väljastpoolt. See tuleb sinust, mitte ilusast kommentaarist su instagrami postituse all, sinu enesekindlus ei tule su peikalt või igapäevasest maskikandmisest. Võta see mask maha. Raputa ta maha!

Et ise teada saada, kuidas see mõjub, tee seda kasvõi ühel päeval. Ja ära jäta midagi oma igapäevastest tegemistest tegemata. Üksinda kodus diivanil meelelahutuskanali vaatamine, raamatu lugemine ja tee joomine ei loe – me kõik teeme seda, kui mitte kord nädalas, siis kord kuus kindlasti.

Mine tööle, oma plaanipärasesse joogatundi, šoppama, kohtu inimestega. Ma olen kindel, et saad päeva jooksul palju siiraid komplimente! Proovi see meigivaba päev ära ja näed, et see töötab nagu võlujõul!

Näita end kaunina meigita kogu maailmale hashtaggides #nomakeup. Ootan juba, et näha teie kauneid selfie‘sid Instagramis ja tule juba varsti minu blogisse tagasi, et lugeda uusi postitusi iluteemadel, elust, moest ja stiilist, elustiilist, reisimisest, raamatutest, fitnessist, toidust, loodusest, õnnelikkusest ja millest iganes!

Vaata Triinu blogi siin