KUUMAD KAADRID: OTT LEPLAND tegi midagi täiesti ootamatut

Eesti üks hinnatumaid muusikuid, Ott Lepland, kes pisut enam kui kaks aastat tagasi esimest korda endast Instagrami kontole üldse foto üles riputas ning ühtlasi ka konto avas, pole kunagi suurem asi selfie piltide tegija olnud. Nüüd tundub aga, et see olukord on võtnud ootamatu pöörde.

Eesti üks hinnatumaid muusikuid, Ott Lepland, kes pisut enam kui kaks aastat tagasi esimest korda endast Instagrami kontole üldse foto üles riputas ning ühtlasi ka konto avas, pole kunagi suurem asi selfie’de tegija olnud. Nüüd tundub aga, et see olukord on võtnud ootamatu pöörde.

Nimelt on Ott väga lühikese ajaperioodi jooksul, täpsemalt paarinädalase vahega endast teinud isegi kaks selfie‘t ja need kohe Instagrami kontole ka üles riputanud. Viimase pildi juurde lisas Ott humoorika kommentaari: “Selfikunn2017 uutes esinemisriietes!”

Veel kaks aastat tagasi ei oleks ilmselt keegi osanud arvata, et Ott selfie-põlvkonnaga kaasa läheb, kuid nüüd on see juhtunud ja fännide silmis on loomulikult tegu üksnes rõõmustava uudisega.

Jälgijaid on Oti Instagrami kontole tulnud juba enam kui 19 000 ning neid tuleb juurde iga päevaga.

Pilte näed ka Oti Instagrami kontolt siin