Kuumad kutid Carl, Charles ja Ivar – kes nad on ja mida nad teevad?

Kuumad kutid Carl, Charles ja Ivar – kes nad on ja mida nad teevad?

Saatest “Eesti otsib superstaari” tuntust kogunud Carl-Philip Madis on mõnda aega Eesti meediast eemal olnud, ent nüüd plaanib ta comeback’i. Nimelt pani ta kolm aastat tagasi kokku DJ-produtsentide trio Hawt Leopards, kuhu kuuluvad peale tema enda veel kaks noormeest – Ivar ja Charles. Poistel on välja valitud ka lõbusad DJ nimed: Ivar_Mind, Carl_Wave, Charles_Zelfy.
Uued tuuled muusikamaailmas on alati teretulnud ja kes teab, äkki on just Hawt Leopards uus kuum DJde kooslus, kes ühel hetkel fööniksina taevasse lendab.

Saatest “Eesti otsib superstaari” tuntust kogunud Carl-Philip Madis on mõnda aega Eesti meediast eemal olnud, ent see ei tähenda, et ta muusikaga tegelemise nurka oleks visanud. Nimelt pani ta kolm aastat tagasi kokku DJ-produtsentide trio Hawt Leopards, kuhu kuuluvad peale tema enda veel kaks noormeest – Ivar ja Charles. Poistel on välja valitud ka lõbusad DJ nimed: Ivar_Mind, Carl_Wave, Charles_Zelfy.

Uued tuuled muusikamaailmas on alati teretulnud ja kes teab, äkki on just Hawt Leopards uus kuum DJde kooslus, kes ühel hetkel fööniksina taevasse lendab.

Kõik kolm noormeest kirjutavad ja produtseerivad ise muusikat, kaks aastat tagasi said nad valmis oma esimese singli “Flying High”, mis on tänase seisuga korralikult ümber tehtud. Ka uute lugude meisterdamine käib noormeestel täies hoos!

Seda, kes on Carl-Philip Madis, teavad ilmselt enamik meist, ent Ivar ja Charles on avalikkusele täiesti tundmatud. 

Kes on Ivar?

Ivar on pärit Ida-Virumaalt, Kiviõlist ning valmistub kevadel keskkooli lõpetama. Lisaks õppimisele tegeleb ta tantsumuusika produtseerimisega.

Kes on Charles?

Charles on Tallinnas pärit ning õpib hetkel Georg Otsa muusikakoolis jazz-akordionit. Lisaks mängib ta erinevates koosseisudes ka klahvpille ning alates 12. eluaastast tegeleb ta muusika produtseerimisega.

Carl-Philip õpib hetkel samuti Georg Otsa muusikakoolis, tema erialaks on helindus.

Kes soovib poiste tegemistel silma peal hoida, siis seda saab teha Facebookis siin, Instagramis siin ja Soundcloudis siin

 

Kuula allpool poiste singlit “Flying High” ja kommenteeri! 

 

Buduaar