Reklaam sulgub sekundi pärast

3 ASJA, MIDA ennast austav naine Facebookis kunagi ei tee

Ei ole mingi uudis, et Facebook on avalik ruum ja kõik postitused, mis me sinna teeme, jäävad internetiavarustesse alatiseks alles. See tähendab, et ka need fotod, mis sa ise oled näiteks maha võtnud, jäävad kusagile ikka alles - absoluutselt kogu info, mis ühe korra on internetti üles riputatud, jääb sinna alles ja seda on võimalik osavate häkkerite abil ka kümne aasta pärast üles leida.


Ei ole mingi uudis, et Facebook on avalik ruum ja kõik postitused, mis me sinna teeme, jäävad internetiavarustesse alatiseks alles. See tähendab, et ka need fotod, mis sa ise oled näiteks maha võtnud, jäävad kuskile ikka alles  absoluutselt kogu info, mis kord on internetti üles riputatud, jääb sinna alles ja seda on võimalik osavate häkkerite abil ka kümne aasta pärast üles leida.

Sellest tulenevalt ei ole sugugi mõttekas igast tundepuhangust Facebooki postitust teha, sest on suur tõenäosus, et kunagi hiljem sa lihtsalt kahetsed seda. 

Allpool on välja toodud kolm asja, mida tark ja intelligentne naine Facebookis mitte kunagi ei tee:

1. Ei tee "ma vihkan maailma" stiilis postitusi

Kui sa tunned end halvasti, mine näiteks metsa jalutama ja võta aeg maha. Facebook ei ole kohe kindlasti see koht, kust kaastunnet otsida. Pole vaja postitusi stiilis "Mis mul viga on?" ja "Appi, ma olen nii rumal" või "Mitte keegi mind ei taha..." 

2. Ei ela oma viha inimeste peal välja

Kui sa oled vihane, selgita välja, miks sa tegelikult vihane oled ja kuidas olukorda lahendada. Viha on emotsioon nagu iga teinegi, kuid siiski negatiivne ja pigem tasuks kõigest negatiivsest vabaneda võimalikult kiiresti ja valutult. Hoia negatiivsed tunded Facebookist eemal ja mine trenni. 

3. Ei tee purjus peaga rumalaid postitusi

Purjus peaga võiks sotsiaalmeediasse postituste tegemine lausa keelatud olla. Sa ei kontrolli oma emotsioone ja kahetsed tehtut hiljem. 

Allikas: Your Tango