Reklaam sulgub sekundi pärast

Anu Saagim kommenteerib TV3 „Soome eurolaulu“ stressivabalt ja oma Vox Populiga!

Mikael Gabriel ja nublu
Mikael Gabriel ja nublu — FOTO: Yle, Nelli Kenttä

Juba sel laupäeval teeb TV3 teleülekande Uuden Musiikin Kilpailu suurejoonelisest võistlusest, tuues eetrisse erisaate „Soome eurolaul 2024“.  Ülekande üks kommentaatoritest on Anu Saagim, kes kinnitab, et ettevalmistused on täies hoos ning muu vürtsika seas kuuleb saate ajal kokkuvõtet ka tema enda läbi viidud lauluvõistlust puudutavast rahvaküsitlusest ehk Saagimi Vox Populist.

Laupäevaõhtul eksklusiivselt TV3 vaatajateni jõudev „Soome eurolaul 2024“ pakub eestlastele erilist põhjust kaasa elada, sest seitsme osaleja seas on ka meie enda nublu, kes esitab Mikael Gabrieliga loo „Vox Populi“. Omas võtmes Vox Populi on korraldanud ka Anu Saagim, kes koos Robin Juhkentaliga teleülekannet kommenteerima asub. „Teeme seda stressivabalt ja ebaadekvaatselt,“ muheleb Saagim, lisades, et on läbi kuulanud kõik lood, vaadanud üle videod, tutvunud lisamaterjalidega ning ühtlasi uurinud väga paljudelt erinevatelt inimestelt, mida nad näiteks nublu ja Mikael Gabrieli loost arvavad. „Tänu rahva häälele ehk mu enda korraldatud Vox Populile on varuks väga põnevaid arvamusi, lausa seinast-seina, mida samuti eetris kuuleb,“ selgitab ta. Saagimi sõnul on ta ka varasemalt Soome eurolaulu valimistel silma peal hoidnud, nentides, et tulemused on läbi aastate kõikunud ühest äärmusest teise.

Lisaks Eesti-Soome räpparite duole Mikael Gabriel x nublu võistlevad Tamperes Nokia Arenal toimuvas eelvoorus Cyan Kicks „Dancing With Demons“, Sexmane „Mania“, Sara Siipola „Paskana“, Jesse Markin „Glow“, Windows95man „No Rules!“ ja Sini Sabotage „Kuori Mua“.

„Eurovisiooni lauluvõistlus on aasta üks suurimatest meelelahutussündmustest ja meil on tõesti hea meel, et TV3 vahendusel saavad eestlased nüüd ka Soome eelvooru jälgida mõnusalt otse kodudes ja loomulikult meie esiräpparile nublule pöialt hoida,“ märgib TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur.

Tamperes on Soome eurolaulu võistlust kajastamas ka meelelahutusportaali tv3.ee võttegrupp ja reporter Karl-Gustav Kurn, vahendades otse sündmuskohal toimuvat reportaažide, fotogaleriide ja uudislugudega.

„Soome eurolaul 2024“ on TV3s laupäeval kell 21.30.