Reklaam sulgub sekundi pärast

Daniel Levi naases pikalt puhkuselt värske suvise lauluga 

Daniel Levi
Daniel Levi — FOTO: Erakogu

Daniel Levi ilmus uus ja suviselt laisklev pala “Nice Things”, mis ilmub ühes kaadritega artisti pikast puhkusereisist. Nimelt naasis laulja äsja koju peale kaht kuud kogu perega Aasias ning Austraalias rändamist.

Danieli äsjailmunud pisut irooniline pop lugu “Nice Things” mõtiskleb aga selle üle, mida meil elus tegelikult ikkagi vaja on ning lugu saatva videoklipi lõppu on artist visanud ka küsimuse, kui palju sellest, mida ehk teiste sotsiaalmeediast või meediast näeme, üldse tegelikult on päris.

“Mulle meeldib Aasias reisida, sest seal näeb eriti selget kontrasti - turistid, kellel on justkui kõike, aga leiavad ikka asju, mille üle vinguda ja samas kohalikud, kellel sageli ei ole pealtnäha pea midagi, aga ometi on inimestena nii lahked ja soojad. Oleme lääne kultuuriruumis sattunud tarbimisetsüklisse, kus ainus soov on saada juurde ja juurde - ehk siis tuleb rahulolu. See laul ehk natuke provotseerib ja parodeerib seda mõtteviisi”, räägib artist.

Värske loo kirjutas Daniel Stockholmis koos Rootsi laulukirjutaja ning produtsendi Gustav Blombergiga.” Gustav on Rootsis top produtsent ja töötanud Benjamin Ingrosso ja kogu Rootsi koorekihiga. Temaga möödus see päev stuudios nagu vaataks lemmikseriaali - nii lihtne ja turvaline tunne oli oma ideid talle avada,” lisab laulja.

Daniel Levil ilmus eelmise aasta lõpus tema esimene täispikk album “14/02” ning samuti astus ta hiljuti üles Eesti Laulu finaalis looga “Over The Moon”, mis jäi võitlustules neljandale kohale. Hiljuti kuulutas artist välja ka oma esimese kontserdi Londonis, mis toimub oktoobris. Daniel Levi esineb ka 10. oktoobril Buduaari suurel sügispeol Butterfly Lounge`is.

Vaata videot siit: https://youtu.be/POC35UWO4Bo 

Kuula lugu: https://lnk.to/nicethings 

Daniel Levi
Daniel Levi — FOTO: Rauno Liivand