Reklaam sulgub sekundi pärast

Katri ja Jan on õhtuseks Babüloni-stiilis galaks valmis!

Katri Teller ja Jan Uuspõld
Katri Teller ja Jan Uuspõld — FOTO: AS All Media Eesti

Täna õhtul kroonitakse taas Eesti meelelahutusmaailma uued kuningad ja kuningannad. Kroonika ja TV3 koostöös toimuv suurejooneline gala on inspireeritud Babüloni-stiilist. Õhtu juhid Katri Teller ja Jan Uuspõld on aasta uhkeimaks show´ks juba valmis ja soovitavad sellele TV3 otseülekande vahendusel kindlasti kaasa elada!

Eesti meelelahutusseltskonna aasta oodatuimast peost saab osa TV3 vahendusel otse peopaigast Kruiisisadamas. Tänasel õhtul kohtuvad kirg ja glamuur, fantaasia ja tsirkus ning Babüloni-stiilist inspireeritud ürituse väravad avanevad meelelahutustähtedele, keda pärjatakse kümnes eri kategoorias.

Kruiisisadamas toimuvat Eesti meelelahutusauhindade galat juhivad Katri Teller ja Jan Uuspõld. „Tänasele õhtule peab kindlasti kaasa elama, sest laval on vaimustav Jan Uuspõld,“ soovitab Katri Teller. „Mina isiklikult kutsun kõiki show´d naelutatult jälgima aga seepärast, et seda juhib vastupandamatu Katri Teller,“ märgib Uuspõld. Niisiis on õhtujuhtide paar igati valmis suurejooneliseks etenduseks, mis vaimustab muusika, tantsunumbrite ja eriliste üllatustega.

„Eesti meelelahutusauhinnad 2024“ otseülekanne Kruiisisadama peokohast algab täna TV3s kell 20.00.