Reklaam sulgub sekundi pärast

„Maskis laulja“ võitja Elevant: „See oli sürreaalne!“

Maskis laulja, Elevant - Genka
Maskis laulja, Elevant - Genka — FOTO: AS All Media Eesti

Kevade suurimad saladused on paljastatud, sest täna selgusid kõik TV3 „Maskis laulja“ osalejad. Suures finaalis valis rahvas saate võitjaks Elevandi ehk Genka, kes tunnistas, et saates osalemine oli omajagu sürreaalne.

„Maskisaate formaat on iseenesest eriline - sa oled laval, aga samal ajal nagu pole ka, sest keegi ei tea ju, et see oled sina. Selline sürreaalne moment,“ kirjeldab Genka. Saates osalemise saladust oli tal keeruline varjata eelkõige suhtlemisel laste ja sõpradega, kes uurisid otse: „Kas sa oled Elevant?“

Genka leiab, et neljanda hooaja võitjaks sai ta vast tänu laulude valikule. „Ma arvan, et lugude valik oli ehk edu võti. Stiililt seinast seina, mis pani rahva äkki siis iga kord ootama, et mis looga ja mis keelse looga ta nüüd välja tuleb,“ arvab ta.

Detektiivide viimased pakkumised Elevandi maski all peitujale olid Genka, Margus Tsahkna, Henrik Normann ja Jan Uuspõld.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja maskides tegelased olid Katri „Triibuline“ Teller, Karl „Seebiooper“ Madis, Andrei „Vampiir“ Zevakin, Helle-Moonika „Kuningas“ Helme, Jüri „Saunaviht“ Makarov, Desiree „Flamingo“ Mumm, Nele-Liis „Kiisu“ Vaiksoo, Ant „Puuma“ Nurhan, Orm „Pull“ Oja ning „Elevant“ Genka.

Juba homme jagab „Maskis laulja“ neljanda hooaja võitja Elevant muljeid Star FM hommikuprogrammis.

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette esmakordselt 2020. aasta kevadel, mil avahooaja võitis Jäär ehk Stefan; sama aasta sügisel võitis teise hooaja Polaarhunt ehk Mikk Saar ning 2022. aasta kevadel oli võitjaks Sinine Ahv ehk Franz Malmsten; 2024. aasta kevadel sai rahva lemmikuks ja neljanda hooaja võitjaks Elevant ehk Genka.

Tallinnas Ülemiste keskuses on kuni 14. maini avatud kõigi kümne tele-eetrist nähtud „Maskis laulja“ tegelase kostüümide näitus.

Erileht: https://www.tv3.ee/tv3/saade/maskis-laulja/

Facebook: https://www.facebook.com/maskislaulja

Instagram: https://www.instagram.com/maskislaulja/