Reklaam sulgub sekundi pärast

SUUR SUVEHOROSKOOP: Jäär, Sõnn, Kaksikud ja Vähk

Kuigi suvised ilmad on juba mõnda aega kohal olnud, algab suvi ametlikult siiski alles juunikuu teisel poolel. Kuid milline suvi sinul sel aastal tähemärgi järgi tuleb? Kas ees ootavad uued ja põnevad väljakutsed või mööduvad järgnevad kuud pigem rahulikus tempos.

Kuigi suvised ilmad on juba mõnda aega kohal olnud, algab suvi ametlikult siiski alles juunikuu teisel poolel. Kuid milline suvi sinul sel aastal tähemärgi järgi tuleb? Kas ees ootavad uued ja põnevad väljakutsed või mööduvad järgnevad kuud pigem rahulikus tempos?

Allpool on välja toodud Jäära, Sõnni, Kaksikute ning Vähi horoskoop selleks suveks. Järgmised kaheksa märki ja nende suvehoroskoobi avaldame samuti lähipäevil.

JÄÄR

Jäära ootab sel aastal ees äärmiselt põnev suvi, mis on täis kirge ja emotsioone. Rahulik sinu suvi sel korral olema ei saa ning see sobib sinu loomusega ideaalselt, sest sa lausa tõmbad kõikvõimalikke tegevusi ja uusi väljakutseid ligi. Sul tuleb end proovile panna ja see, kas sa saad sellega hakkama või ei, selgub peagi.

SÕNN

Sõnn tahab sel suvel puhata ja elu rahulikumas tempos võtta. Paraku sul see terve suve vältel küll ei õnnestu, kuid kokkuvõtvalt saab siiski öelda, et sinu suvi saab olemas pigem rutiinne ja vaikne. August tuleb Sõnnile kõige parem kuu ning siis saad tõesti jalad seinale visata ja kaugusesse vaadata.

KAKSIKUD

Kaksikute märgi jaoks tuleb suvi ühest küljest vägagi keeruline ja täis ebamugavaid olukordi, kuid need on kõik õpetlikud. Sa õpid ennast täiesti uuest küljest tundma ning avastad enda kohta nii mõndagi uut. On võimalik, et sinu senises elukorralduses leiavad suve lõpu poole aset ka suuremad ümberkorraldused ning seda vaid positiivses võtmes. 

VÄHK

Vähi jaoks tuleb saabuv suvi üsnagi töökas ja täpselt seda sul praegu tegelikult vaja ongi. Sa naudid oma tööd ning võimalik, et leiad endale ka uue hobi, mille suudad tööga siduda. Eraelulises plaanis on kõik rahulik ja muutusi sa praegu ei ootagi.

Allikas: Your Tango