Reklaam sulgub sekundi pärast

TÄHEMÄRK PALJASTAB: mida toob aasta 2018 sulle?

Milliseks kujuneb 2018. aasta sinu jaoks? Kas soovid tööl edu saavutada või loodad oma ellu armastust leida? Ehk ootad uuelt aastalt hoopis puhkust palmide all või eelistaksid just rahulikku aastat? Ajakiri Thought Catalog pani kirja, mida toob algav aasta erinevatele tähemärkidele. 

Jäär

Uus aasta on Jäärale väga sündmusterohke. Mida kaugemale uus aasta jõuab, seda rohkem sa hakkad oma unistuste peale mõtlema ning teed nende kallal väsimatult tööd. Jäärad saboteerivad tihtipeale ise oma eesmärke, kaotades sihi, või lasevad oma kannatamatul iseloomul võimust võtta. Kuid järgmisel aastal on asjad teisiti. Sa suudad lõpuks ometi oma unistused täide viia. Tulemus on täpselt selline, nagu sa oodanud oled, ja rohkemgi veel.

Sõnn

Sõnni uus aasta on täis eneseavastamist. Võimalik, et märkad enda sisemuses mitmeid muudatusi ning katsetad ka oma välimusega. Need muudatused aitavad sul aru saada, kes sa tegelikult oled - selle küsimuse üle oled juba pikalt juurelnud. Kogu ebakindlus on viimaks ometi lõpusirgele jõudmas. Pikk, kurnav võitlus oma koha eest maailmas on ennast ära tasumas. Ja sa oled tänulik, et jaksasid selle ära oodata.

Kaksikud

Hoia kinni ning ole valmis drastilisteks muudatusteks. Uuel aastal leiavad aset nii vaimsed kui ka füüsilised muudatused. Uued ja põnevad võimalused ilmutavad ennast sulle, haara neist kinni. Sa näed nende võimaluste eeliseid peagi, edu ootab sind nurga taga. Võta uuel aastal riske.

Vähk

Vähile toob algav aasta suure läbimurde. Uus aasta on täidetud lootuse ja hea õnnega. Sind õnnistatakse optimismi ja positiivsusega igapäevaelus. Sinu enesekindlus hakkab lõpuks ometi õitsema. Hakkad nägema kõiki neid uskumatuid asju, mis elul sulle pakkuda on. 2018. on sinu aasta särada. Ole õnnelik selle üle, kes sinust on saanud. Sinu suunas on teel vaid head asjad.

Lõvi

Uus aasta on Lõvi jaoks kõike muud kui igav ja tavaline. Tegelikult saab see olema just vastupidine. Sul on palju positiivset energiat - lausa nii palju, et tekib küsimus, kust sa selle saanud oled. Sellel aastal alustad puhtalt lehelt. Lõpuks vabaned negatiivsusest, mis sinuga kaasas on käinud. Uus aasta on täis põnevaid seiklusi, lõõgastust ja uusi tutvusi. 

Neitsi

Uus aasta toob su ellu muudatusi. Muudatusi, mida oled seni edasi lükanud. See saab olema isikliku arengu aasta ja sinu mõtted muutuvad ratsionaalsemaks ning positiivsemaks. Sind tabab enesekindlus, mida sa varem kogenud pole ja ka sind ümbritsevad inimesed märkavad seda. Sa muudad oma suhtumist ning suhtud kõigesse "ma suudan" viisil.

Kaalud

Kaalude jaoks on algaval aastal tähtis iseendale meeldida ja rahuldada oma vajadusi. Lõpuks leiad sa endas energia hoolitseda enda vajaduste eest, selle asemel, et teisi rahuldada. Sa õpid aeglaselt oma energiat suunama nendesse asjadesse, mis sind pikas perspektiivis õnnelikuks muudavad. Ja see tähendab enesele keskendumist. Ole valmis - suured muudatused on sinu poole teel!

Skorpion

Sul on varasemalt olnud harjumus oma vigadest kinni hoida. Sa lubad neil vigadel ennast elusast peast ära süüa ning sul on raskusi edasi liikumisega. Algav aasta on totaalselt erinev. Lõpuks mõistad sa, et need vead muudavad sind inimeseks. Need on andnud sulle tähtsaid õppetunde, mida sa nüüd ära oskad kasutada.

Ambur

Sa ei raiska uuel aastal aega. Keegi ei suuda sind tagasi hoida või sind aeglustada. Sul on missioon, mis iganes see ka poleks. Ja sa ei kavatse peatuda enne, kui oled selle saavutanud. Uuel aastal kavatsed paljudes elu aspektides edasi liikuda. Romantika, karjäär, sõprus, perekond - nimeta vaid. Lõpuks mõistad, kui palju potentsiaali sinus peidus on. Ole valmis uueks sinuks.

Kaljukits

Sinu oskused ja talendid hakkavad särama. Püsid rahulikuna ja keskendud oma tööle ja see toob kaasa suure kasu. Midagi, mille kallal sa pikka aega tööd oled teinud, tasub end lõpuks ära. Sa arvad, et su suur töö on jäänud märkamata, kuid see pole nii. Lõpuks suudad sa ennast tõestada ja hüved on üsna uskumatud.

Veevalaja

2018. aasta on Veevalaja jaoks suurte muudatuste aasta. Varasemalt on sul olnud raskusi ennast tõsiselt võtta ja neid muudatusi sisse viia. Iseendas kahtlemine on juba mõnda aega sulle iseloomulikuks olnud. Kuid uuel aastal hakkad ise muudatusi sisse viima. Sa näed edusamme ja see motiveerib sind uut rada jätkama. Hakkad lõpuks iseendasse ja oma võimetesse uskuma. 

Kalad

Uus aasta on täidetud loomingulise energiaga. Lõpuks leiad aega oma pooleliolevad projektid lõpule viia, mille jaoks sul siiani aega pole olnud. See uus loovuselaine võib sulle anda inspiratsiooni proovimaks uusi asju või viia sisse ka teisi muudatusi. Sinu loomingulisus särab uuel aastal heledamalt kui kunagi varem. Sa oled ainulaadne ja omad mitmeid andeid, mida märkama hakatakse.