Reklaam sulgub sekundi pärast

Loe katkendit Margus Vaheri äsjailmunud skandaalsest seksiromaanist “Võrgutaja”

Margus Vaher
Margus Vaher — FOTO: Erakogu

Katkend pärit Margus Vaheri äsjailmunud erootilisest romaanist "Võrgutaja".

Ta astub ruumi ja mu pilk peatub ta kiirgavatel erehallidel hundisilmadel ja pikkadel säravatel juuksekiharatel, mis sundimatult üle tema naiselike vormide voolavad. Me pilgud kohtuvad, lukustuvad loetud sekunditeks ja teame mõlemad, et kuigi mitte sel õhtul, me veel tutvume lähemalt. Sel peol viibib ta küll kaaslasega, ent see fakt ei mõjuta grammigi meid kahte. Meie pilkude tähendusrikkus on meile mõlemale üheselt mõistetav ja vaikiv kokkulepe tulevikuks on sõlmitud. Lasen veel mõne sekundi enda pilgul teda kirglikult paitada, urisen vaevukuuldavalt ja suunan seejärel enda tähelepanu, klammerdumata õrn naeratus näol, ülejäänud õhtuks mujale. Sõnatu leping on sõlmitud.

Mööda läheb aasta ja näen teda suvises kohvikus istumas – üksinda. Hetkegi mõtlemata astun viisakalt ta juurde, ütlen enda nime ja ulatan käe. Ta naeratab, sirutab enda väikese käe tervituseks ja ütleb kelmikalt: „Sinu selle suve kõrghetk.“

Kiidan tema vanemaid ägeda ja omapärase nimevaliku puhul ja jää on sulatatud. Võtan ta kõrval sadamakohvikus istet neljaks tunniks, sest täpselt nii kaua läheb meil sel kohtumisel aega nauditavaks eelmänguks. Tema kollane kleit lehvib suviselt tuules, meie pilgud naudivad teineteist igasuguse valehäbita ja vahetatud sõnad sillutavad teed veel paremale teineteise tunnetamisele ja ühendusele.

Õhtupäikese saatel jõuame minu juurde. Avan talle ukse. Ta vaatab mulle enne tuppa sisenemist hetkeks sügavalt silma ja see on eelmängu lõpp. Surun ta jõuliselt, ent siiski õrnalt vastu seina. Ta vaiksed oiged ja kiirenev hingamine tekitavad minus tahtmise teda rohkem õrritada ja väga-väga aeglaselt võtta.

Ma ei suudle teda huultele. Haaran tal juustest ja pööran ta näoga seina poole. Samal ajal kui keelega aeglaselt libistades ta kaela suudlen ja ta süvenevat erutust naudin, lasen vaba käe sõrmed tema kleidiääre alla seiklema. Suudlen ta kõrva ja ütlen talle julgelt: „Ma teen sinuga nüüd kõike, mida tahan.“ Ta ainult niutsub jaatavalt, sest mu sõrmed on osavad ja juba leidnud ta mõnupunkti.

Ta on häälekas. See meeldib mulle. Mu käe rütmiline liikumine on ta vallutanud ja kleit ta seljast lendab põrandale. Ta anub, et saaks mind imeda, aga ma ei luba veel. Mina otsustan.

Lükkan ta voodile selili ja seon ta käed salliga kinni. Ta on naudingust joobunud ja andub mulle vastupanuta. Täpselt nii, nagu mulle meeldib. Leban ta kõrval ja suudlen teda lõpuks kirglikult suule. Meie huulte kohtumine on aeglane, jõuline ja näljane. Samal ajal kui vasaku käega tema kaelast hoian, jätkan paremaga tema tippu viimist edasi-tagasi liigutustega. Varsti lisan näputööle ka enda osava keele ja huuled ning jumalanna mu meelevallas on kui sulavaha. Ta väänleb naudingust ja hüüab mu nime. Ta tahab lõplikult alistuda ja domineeritud saada. Naudinguoiete vahepeal sosistab ta paludes: „Kas ma võin sulle nüüd ise midagi teha?“ Tulen ta keha allkorruselt üles ja vastan talle kehtestaval toonil: „Kirjelda mulle täpselt, mida sa tahaksid teha!“ 

Me vahel on kolm sekundit vaikust ja ta vastab mulle sügavalt silma vaadates: „Tahan, et sa enda..."

Uuel nädalal avaldame uue lõigu uuest peatükist raamatust "Võrgutaja".

Jälgi Buduaari Instagrami, sest õige pea läheb loosi kaks Margus Vaheri autogrammiga raamatut "Võrgutaja"!

Raamatud on müügil:

https://www.apollo.ee/vorgutaja-425282.html