LAPSEOOTEL JA ÜKSI: PROOVIABIELU HELEN keeras elus uue lehekülje

"Prooviabielu" saatest üleöö kogu Eestis kuulsaks saanud Helen Kõpp on lapseootel ning sündiva beebi isaks on ei keegi muu kui Kalvi-Kalle. Siiski selgub, et paar ei ole enam koos ning Helen on otsustanud, et temast saab hoopis üksikema, vahendab Publik.

“Prooviabielu” saatest üleöö kogu Eestis kuulsaks saanud Helen Kõpp on lapseootel ning sündiva beebi isaks on ei keegi muu kui Kalvi-Kalle. Siiski selgub, et paar ei ole enam koos ning Helen on otsustanud, et temast saab hoopis üksikema, vahendab Publik.

Helen on hetkel neljandat kuud lapseootel ning teda toetavad uue eluetapi juures kõik lähedased, kuid Kalvi-Kallega on suhe läbi. Heleni ja Kalvi-Kalle suhe on algusest saadik olnud keeruline ning mida aeg edasi, seda rohkem muresid tekkis. Suurimad probleemid said alguse seoses mehe pidutsemise ja rohke alkoholi tarbimisega.

Helen õpib hetkel Tartu Ülikoolis biomeditsiini ning valmistub järgmisel aastal esimest korda emaks saama. Tema perekond on toetav ning leiab samuti, et Kalvi-Kalle tuleks uuest eluetapist eemale hoida.