Lauljatar Elisa Kolk: üheöösuhe on mõnikord lausa vajalik

Lauljatar Elisa Kolk: üheöösuhe on mõnikord lausa vajalik

Kui oluline on see, et mees oleks edukas, näeks hea välja ja käiks trennis? Kas üheöösuhtest võib areneda tõsisem suhe? Just sellised küsimused esitasime lauljatar Elisa Kolgile, kes oli nõus avameelselt ka nendel teemadel kaasa rääkima. Etteruttavalt võib öelda, et Elisa jaoks on

Kui oluline on see, et mees oleks edukas, näeks hea välja ja käiks trennis? Kas üheöösuhtest võib areneda tõsisem suhe? Just sellised küsimused esitasime lauljatar Elisa Kolgile, kes oli nõus avameelselt ka nendel teemadel kaasa rääkima. Etteruttavalt võib öelda, et Elisa jaoks on oluline ja õllekõht kohe kindlasti ei sobi … 

Elisa on teinud muusikaalaselt koostööd nii Kristjan Kasearu, Karl-Erik Taukari kui ka Ivo Linnaga ning lisaks laulmisele tegeleb see noor kaunitar ka modellindusega. 

Nüüd aga küsimuste juurde! Uurime, mis on esimene asi, mida Elisa mehe välimuse juures vaatab. “No kindlasti on oluline ju ikka esiteks välimus, paratamatult. Minu jaoks loeb väga, et mees näeks välja hoolitsetud, seda nii igas mõttes. Ei jää märkamata kui mehel on olemas stiilitunnetus, hoolitsetud soeng, tervislik vorm, meeldiv lõhn,” tõdeb Elisa.

Kui juba meeste välimusest rääkida, siis mis on Elisa jaoks mehe juures kõige suurem turn off? “Kõigepealt kindlasti see, kui mees kannab liiga palju ehteid. Mõni käekell, ilus kett või stiilne kõrvarõngas on normaalne, kuid kõike ikka mõistlikkuse piires! Mind näiteks häirib ka õllekõht, kuna üldiselt see näitab, et mees ei hoolitse enda eest ja ehk armastab alkoholiga liialdada. Ka viimistlemata või liiga pikaks lastud kasvada habe ei meeldi mulle,” nendib Elisa.

Kui rääkida suhetest ja seksist, siis üheöösuhted on teema, millest ei saa üle ega ümber. Huvitav, mida Elisa üheöösuhetest arvab? “Mina olen üheöösuhete kohapealt täiesti neutraalne. Ei ole just päris poolt, ega ka vastu, sest usun, et mõnikord on ta lausa vajalik või lihtsalt huvitav vaheldus. Kas üheöösuhtest võib areneda tõsisem suhe – jah võib küll! Kunagi ei tea, mida elu meie teele tuua võib,”möönab Elisa, et ka üheöösuhtest võib kasvada välja tõsine armastuslugu.

Kas mees peab olema edukas? Kas Elisa jaoks on oluline mehe amet. “Kuna ma olen ise meeletult töökas ja aktiivne inimene, siis ootan sama ka oma mehelt. Kellele ei meeldiks mehed, kes on töökad ja oma erialal edukad!? Tänapäeval on materiaalne kindlustatus üpriski oluline, kuigi mina isiklikult kavatsen ja olen alati soovinud ennast siiski iseseisvalt üles töötada,” tunnistab Elisa, et tema sooviks on võime end ise üleval pidada, mitte mehe rahakoti peal elada.
Karin Karu

Sarnased artiklid