LAULJATAR HANNAH SÜÜDISTAB: “Eesti telemaastik on allunud ravimitööstuse propagandale!”

LAULJATAR HANNAH SÜÜDISTAB: “Eesti telemaastik on allunud ravimitööstuse propagandale!”

Aprillis esmakordselt emaks saav lauljatar Hannah süüdistab sotsiaalmeedias Eesti telemaastikku. Nimelt on naise arvates ETV saatejuhid minetanud igasuguse väärikuse ning sõltumatuse ja allunud ravimitööstuse propagandale. 

See propagandamasin on nüüd küll igasuguseid normaalsuse piire ületamas. ETV – Aktuaalne kaamera, Ringvaade, Terevisioon – kõik käsitlevad pea igapäevaselt vaktsineerimise teemat. Joller on neil juba täielikult kodustatud saatekülaline. Mis siis nüüd juhtunud on? Pole vaja kaugelt otsida,” kirjutas lauljatar mõned tunnid tagasi oma Facebooki kontole. 

Ta jätkas: “1. Juunil 2017 valiti Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu poolt ERRi uueks juhiks Eerik Roose. Roose varasem ametikäik – ajalehe Postimees / AS Eesti Meedia ärijuht, peadirektor, müügidirektor (1998–2016). Eesti Meedia AS omanik on omakorda Margus Linnamäe, kellele muuhulgas kuulub ka ettevõte UP Invest. UP Investi alla on koondatud ka Linnamäe ravimiärid nagu ravimite edasimüüja Magnum AS, meditsiiniseadmete edasimüüja Semetron Group ja toidulisandite edasimüüja Allium UPI. Seejuures on Magnum Tamro kõrval üks kahest Eestis ravimite hulgimüüki kontrollivast ettevõttest.

Käpiknukk Roose tegevus on selgelt läbinähtav, kuid kuidas on senini lugupeetavad ja oma arvamust omanud ETV saatejuhid minetanud igasuguse väärikuse ning sõltumatuse ning allunud sellisele ravimitööstuse propagandatööle?

Kas tõesti on KÕIK siin maailmas äraostetav?”

Hiljem lisas Hannah, et tema avalduse peale pole mõtet solvuda või seda isiklikult võtta.

“Mõni inimene vaktsineerib ja teine ei vaktsineeri ning need valikud on puhtalt isiklikud ja okeid. Minu teemapüstitus käsitleb hoopis midagi muud, seda, miks ETV niivõrd jõuliselt vaktsineerimist kui vabatahtlikku tegevust propageerib? Üks kord, kaks korda – hea küll. Aga kui teema on sisuliselt IGA päev eetris ning kallutatud vaid ühele poole, tekib paratamatult mõtleval inimesel küsimus – kelle huve teenitakse? Või on asi hoopis pealiskaudsuses?”