Lauljatar Janne Saar: Eesti mees ja Hollywoodi mees on nagu öö ja päev

Lauljatar Janne Saar: Eesti mees ja Hollywoodi mees on nagu öö ja päev

Endine Nexuse lauljatar Janne Saar kolis aastate eest Los Angelesse ning elab hetkel Hollywoodi külje all. Igapäevaselt tegeleb ta muusika loomisega ning üheks suureks kireks on neiul ka jooga ja meditatsioon.  Paaril korral aastas käib Janne ka Eestis ning alati kui ta siia satub, tabab teda esmalt kerge võõrastus! Ja seda just Tallinna tänavapilti ning siinseid mehi silmas pidades!

Endine Nexuse lauljatar Janne Saar kolis aastate eest Los Angelesse ning elab hetkel Hollywoodi külje all. Igapäevaselt tegeleb ta muusika loomisega ning üheks suureks kireks on neiul ka jooga ja meditatsioon.

Paaril korral aastas käib Janne ka Eestis ning alati, kui ta siia satub, tabab teda esmalt kerge võõrastus! Ja seda just Tallinna tänavapilti ning siinseid mehi silmas pidades! 

Eesti kultuur on teine ning siinsed mehed ei pööra oma välimusele igapäevaselt erilist tähelepanu, tõdeb Janne. “Meie riigis ei ole see meeste jaoks prioriteet, nad ei vaevu oma välimuse eest hoolitsemisele suurt rõhku panema. Otsest konkurentsi pole, sest ilusaid naisi on Eestis palju ja kokkuvõttes on siin naisi rohkem kui mehi. Kuigi peab tunnistama, et ilusa ja hoolitsetud välimusega mehi on ka meie tänavapilti juurde tulnud,”muigab Janne ja lisab: “Los Angeleses on standardid kõrged ja ilusaid inimesi, kes on suurepärases vormis, on palju. Mehed näevad oma välimusega niivõrd palju vaeva, et ma olen tihti segaduses, kas tegemist on gei või heteroga,” naerab Janne.

Eesti mehe suureks plussiks peab aga Janne viisakust. “Eesti mees on kindlasti palju viisakam. Naistele tehakse uksed lahti ja tuuakse lilli. USAs see väga kombeks ei ole.”

Kokkuvõttes võiksid USAs elavad mehed kasutada vähem juukselakki ning Eesti mehed juua vähem õlut! “Hollywoodis võiks juuksegeeli kindlasti vähem olla. Eks see on maitse küsimus, aga minu arvates on mees seksikas, kui ta on natuke karvane, mitte liiga ära lakutud,” möönab Janne ja lisab: “Eesti mees on teistsugune, ta läheb pigem poodi ja ostab endale õlut, kui et kulutab aega ideaalselt istuva teksapaari leidmisele. Eesti meestel ma soovitaksin rohkem trenni teha, riietuse osa mind nii väga ei häirigi. Lihtsalt võiks oma füüsilise vormiga rohkem vaeva näha,” soovitab Janne meestel usinamalt sporti teha ja vähem alkoholi tarbida.

Karin Karu