LIINA RANDPERE TEGI ootamatu karjääripöörde

Liina Randpere on tuntud treener, raadiohääl ja kogunud populaarsust ka telenäona. Tema ja Mart Sanderi juhitud tele-show “Viking Lotto aastaloos” on paljude eestlaste lemmikuks. Kahjuks peavad aga Liina fännid sellel aastal pettuma, sest naist kõnealuses tele-show‘s enam näha ei saa. Nimelt jättis Liina tööga meedias hüvasti ning alustas karjääri hoopis mööblitehases. 

Liina kinnitas Buduaarile, et kuuldused tema karjäärivahetusest vastavad tõepoolest tõele. “Kuna kolisime perega maale ja olen lapsega kodus, siis tekkis mul palju vaba aega. Kohaliku mööblitehase ülemusega tuli jutu sees välja, et neil oleks abikäsi tarvis. Kuna olen juba aastaid ise kodus puidutöid teha nokitsenud ning igasugune käsitöö ja nikerdamine on mulle väga südamelähedane, siis saigi vastu võetud otsus midagi muud proovida. Ja kunagi ju ei tea – ehk avaneb minu jaoks mõni uus uks.”

Küsimusele, mis saab tööst meedias, vastas Liina, et ehk mõnikord ikka mõnes projektis kaasa teeb, aga tema süda kuulub tegelikult juba ammu mööbli valmistamisele. “Olen meedias figureerinud üle kümne aasta ja arvan, et praegu on õige aeg muudatusteks.”

Naise otsusega karjääri vahetada on rahul ka tema elukaaslane, kes ütles, et kui Liina ise õnnelik on, siis võib ta teha ükskõik mida. “Esimesed mööblitükid, mis ma valmistasin, olidki tegelikult mõeldud meile endale, seega võib lausa öelda, et minu esimene klient oli minu elukaaslane.”

Tegemist on siiski vaid aprillinaljaga.