LIINA RANDPERE TEISE lapse sünnist: “Andsin viimased trennid 6 päeva enne sünnitust!”

LIINA RANDPERE TEISE lapse sünnist: “Andsin viimased trennid 6 päeva enne sünnitust!”

Eelmise aasta detsembrikuus kinnitas saatejuht ja treener Liina Randpere, et nende pere suureneb sellel kevadel ühe pisikese ilmakodaniku võrra. Tänaseks on lapsuke juba ka ilmavalgust näinud ning Liina ja pisipoiss tunnevad ennast hästi. Nimelt sai naine 16. aprillil teist korda emaks. 

Teine lapseootus möödus Liina sõnul suhteliselt sarnaselt esimesele. “Ringi toimetamise koormus oli esimesega suurem, nüüd oli aga kodus olemist rohkem. Eks üritusi ja trenne ikka jagus, ning enesetunne oli üldiselt hea.”

Liina avaldab, et raseduse jooksul oli ka ebameeldivaid asju, aga ta proovis neid pigem ignoreerida ning tahaplaanile suruda. “Kui lähed trenni andma, siis keskendud teistele asjadele ja see viib mõtted probleemilt eemale. Trenne andes polnud mul kunagi halb olla, vaid tegelikult oli mul väga okei olla. Sellised mured, et keegi sulle ribidesse surub või et seest kõrvetab, ununevad trennis,” naerab naine ning lisab, et nagu esimese lapsega, andis ta ka seekord viimase treeningu kõigest 6 päeva enne sünnitust. 

Kuigi sünnitus läks õnneks väga kiiresti ning laps oli kõigest paari tunniga käes, siis sünnitusest taastumiseks kulub siiski aega ning oma senistest tööteemadest peab Liina mõnda aega eemal olema. “Kui sulle on õmbluseid tehtud, siis istumine ja astumine on füüsiliselt raske ja ebameeldiv. Paraku aga kui sul on selle juures eelmine laps ja praegune laps, tuleb sundida ennast tegutsema. Kuna olukord on teistsugune, pean taastuma püstijalu. 

Trennide andmisega plaanin oodata nii kaua, kuni olen õmblustest täielikult paranenud ja ka füüsis on taastunud. Järgmised lotosalvestused on mul aga maikuus ja need plaanin ära teha. Tööl ma siiski ei öelnud, millal täpsemalt kavatsen tagasi minna, ka lapsest oleneb ju palju. Kui ta on nõus koostööd tegema, siis ennast tuulutada tuleb ju vaid kasuks.”

Liina sõnab, et vanem poeg Mathias pole uue ilmakodaniku suhtes õnneks armukadedust välja näidanud, vaid suhtub temasse pigem neutraalselt ning ei lase ennast segada. 

Pisipojale ei ole nime veel välja valitud. “Tulenevalt esimesest lapsest saime aru, et nime pole vaja varem välja mõelda. Kui Mathias sündis, mul oli 10 erinevat nime olemas, mis mulle sümpatiseerisid ning siis selgus, et neist ei sobinud ükski. Seekord mõtlesime, et ei mõtle ühtegi nime valmis. Kui laps ära sünnib, siis vaatame otsa ja mõtleme,” lisab Liina.