LIIS LEMSALU AVALDAS arvamust enda ja Ott Leplandi suhte kohta

Liis Lemsalul ja Ott Leplandil ilmus hiljuti esimene ühine singel, mis kannab nime “Süda taob”. Muusikud käisid singlit esitamas ka eilses “Terevisiooni” hommikuprogrammis. Lisaks muusikale tuli aga juttu ka noorte omavahelisest keemiast. 

“Terevisiooni” saatejuht Piret Järvis-Milder küsis saates, et ilmselt tunnevad nii Ott kui ka Liis teineteise seltsis ennast laval väga mugavalt, sest on juba pikka aega teinud koostööd. Mõlemad kinnitasid, et tõepoolest, nii see on. “Mina tunnen küll ennast väga mugavalt,” sõnas Ott. 

Seepeale leidis Piret, et muusikud vaatasid loo esitamise ajal teineteisele väga romantiliselt otsa ning uuris, kas see on ebamugav ka, kui Otil ja Liisil romantilisi tundeid teineteise vastu vist ei ole. “Ei ole ebamugav. Vähemalt minul endal oleks ebamugav hoopis siis, kui ma personaalselt ei tunneks inimest ja peaksin laval mingit sellist asja etlema ning mõtlema, et issand, kas ta nagu päriselt mõtleb ka, et ma annan mingeid signaale. Meie Otiga teame teineteist aga nii kaua, et ma usun, et meil on kõik väga selge,” arvas Liis.