LISATUD FOTOD: KAS LIISA LEETMA on ilusüstidega liiale läinud?

6 kommentaari
LISATUD FOTOD: KAS LIISA LEETMA on ilusüstidega liiale läinud?

Eesti üheks kõige andekamaks meigikunstnikuks võib kahtlemata pidada imekaunist Liisa Leetmad, kelle käe all valmivad tõeliselt professionaalsed jumestused, mis näevad välja kõike muud, kui igavad. Kuid Liisa Instagramis olevad fotosid vaadates tekib küsimus, kas kaunitar on ilusüstidega liiale läinud?

Eesti üheks kõige andekamaks meigikunstnikuks võib kahtlemata pidada imekaunist Liisa Leetmad, kelle käe all valmivad tõeliselt professionaalsed jumestused, mis näevad välja kõike muud kui igavad. Kuid Liisa Instagramis olevaid fotosid vaadates tekib küsimus, kas kaunitar on ilusüstidega liiale läinud?

Nimelt postitas Liisa hiljuti oma Instagrami kontole selfie, kus tema huuled oleks justkui tavapärasest kaks korda suuremad ning siit ka küsimus: kas tegu on järjekordse vapustava meigitrikiga või on Liisa siiski käinud oma huuli süstimas?

Ilusüstidest sõltuvusse sattuda on teadupoolest lihtne ja enamasti ei saada sellest ise arugi, kui sõltuvus juba tekkinud on. Siiski Liisa puhul see loodetavasti ei kehti.

Pilti näed ka Liisa Instagrami kontolt siin