“MA EI HAKKA isegi salgama, et esimese asjana märkan naise juures välimust“

Buduaar

erakogu

Toitumisnõustaja Erik Orgu tõdeb, et neid nüansse, mida ta naise juures oluliseks peab, on üsnagi palju. Lisaks sellele, et välimus on Eriku jaoks oluline, vaatab ta näiteks ka seda, kui võimekas naine on ja kuidas ta oma eluga toime tuleb.

“Naise võimekuse all mõtlen seda, kui hästi ta iseendaga ja oma asjadega hakkama saab, sh on oluline ka nende asjade stabiilsus. Ma ise püüan olla tegevustes järjepidev ja sihikindel ning teha seda stabiilselt. Selle juurde kuulub kindlasti üsnagi lai silmaring – vähemalt nende teemade osas, millega me igapäevaselt kokku puutume. Ma ei eeldagi, et naine peaks raketiteadust teadma, aga mitmekülgsed teadmised on kindlasti minu jaoks tähtsad,“ ütleb Erik.

Number üks asi, mida Erik vastassugupoole juures aga vaatab, on välimus. “Ma ei hakka isegi salgama, et esimese asjana märkan ma naise juures välimust, puhtalt juba selle pärast, et see on paratamatult esimene infokild tema kohta – silmadega võtame me vastu enamus ajast kõige rohkem infot sisse. Ja oleme ausad, kaaslasi valime ikka välimuse järgi ka, sealt edasi on juba maitse asi, mis kellelegi meeldib. Vastupidiselt sellele, mida ma teistelt kuulnud olen, minul oma niiöelda tüüpi polegi. Mõnel on kõik paigas – pikkus, silmad, juuksevärv jne. Minul on nii, et kui meeldib, siis meeldib ja kui ei meeldi, siis ei meeldi, rohkem valikuid ei ole,“nendib Erik.

Eriku enda elustiil on üsnagi paika loksunud ja sellest lähtuvalt on tal teatud ootused ka naiste osas. “Ma olen põhimõtteliselt terve oma elu seda elustiili elanud. Jah, muidugi on mul ka ruumi muudatusteks, kui elu selleks vajaduse loob. Elustiili all mõtlen ma ennekõige tervislikkust – see tähendab toitumist ja aktiivsust. Naine ei pea sportlane olema, aga kui ta näiteks väldib tervislikku toitumist ja ei ole üldse aktiivne ning eelistab hoopis iga nädal pidutseda ja alkoholi tarbida, siis mulle see ei sobi. Ma pole ise kunagi nii elanud ja ei hakka seda ka tegema, see lihtsalt ei meeldi mulle, sest see röövib energiat ja võtab ära hea enesetunde. Kõik muu on vastuvõetav ja läbiräägitav, inimene peab enamuse ajast ju omas taktis tiksuma- lihtsalt klappivad elustiilid võimaldavad rohkem ühist kvaliteetaega veeta.”