MAARJA KERNER-ADERI aus pihtimus: “viimane abielu aasta on olnud kõige raskem”

Buduaar

Maarja Kerner-Ader
Maarja Kerner-Ader — FOTO: Maarja Kerner-Ader/Instagram

Argo Aderi abikaasa Maarja Kerner-Ader tunnistab, et lihtne on öelda, et kõik on ilus ja tore, aga tegelikult ei ole see alati nii.

“Täna 3 aastat tagasi me abiellusime. Tänaseks on meil 3 pisikest last. Kõik on olnud imeline ja hea. Siiski, on olnud ka raskusi, nagu meil kõigil, või on keegi, kellel pole olnud suhtes kunagi ühtegi raskust? Võin julgelt öelda, et nii rasket aastat nagu oli viimane abielu aasta, polegi enne olnud,” nendib naine.

Maarja jätkab: “Naljakas on aga see, et mingid asjad, mis juhtuvad, teevad sind veel tugevamaks ja lähendavad veel rohkem. Naljakas ju!? Aga ma ausalt ei tea miks see nii on, et mind on rasked ajad niivõrd palju õpetanud ja tugevamaks teinud, et tunnen, et olen kõigeks võimeline, suudan kõike ja mul on tugev ja õnnelik abielu. Tugev ja õnnelik abielu nõuab tööd, eriti kui sul on 3 aasta jooksul 3 pisikest last, kes vajavad kogu su tähelepanu. Selleks, et hoida suhet, on vaja palju palju teha! Ma olen õnnelik, et mul on 3 imearmsat kutti ning see abielu, mis mul on. Teen tööd edasi, et kõik toimiks ja oleksime veel tugevamad.”

https://www.instagram.com/p/CS_dCtOLyV5/