Madis Milling kahtlustab näosaates pettust?!

Madis Milling kahtlustab näosaates pettust?!

Ring FM “Hommikuklubi” saatejuht Madis Milling teatas paar päeva tagasi otse-eetris, et uhke punase nupuga lototronil, mille abil “Su nägu kõlab tuttavalt” osalejad järgmiseks saateks parodeeritavat staari on valinud, pole juhet taga. See tähendab, et tegu on lihtsalt rekvisiidiga ja selle abil pole võimalik “uut nägu” loosida.

Ring FM “Hommikuklubi” saatejuht Madis Milling teatas paar päeva tagasi otse-eetris, et uhke punase nupuga lototronil, mille abil “Su nägu kõlab tuttavalt” osalejad järgmiseks saateks parodeeritavat staari on valinud, pole juhet taga. See tähendab, et tegu on lihtsalt rekvisiidiga ja selle abil pole võimalik “uut nägu” loosida.

Madis Milling rääkis, et käis saate “Me armastame Eestit” salvestuselt, mis toimus samas stuudios, kus toimuvad ka “Su nägu kõlab tuttavalt” võtted ning nägi lähemalt loosiaparaati, millega staaridele järgmise saate “nägu” loositakse. Milling ütles, et loosiaparaadil, mille uhket punast nuppu saatestaarid vajutavad, et endale järgmiseks saateks parodeeritavat staari valida, pole tegelikult juhet taga, et seda vooluvõrku ühendada ja seetõttu ei saa saates toimuda mingisugust loosimist.  

Kas aparaat töötab interaktiivselt, või tehakse loosimine enne ära või valivad staarid niisama oma maitse järgi, keda mängida tahavad, see jääb lugejale mõtisklemiseks, sest saate produtsendid polnud nõus teemat kommenteerima.

Buduaar palus kommentaari ka saate produtsendilt Kaupo Karelsonilt, kes vastas järgmist: “Kui teie soov on teada saada, kuidas loosiratta valikumehhanism täpselt toimib, siis see on osa rahvusvahelisest formaadist, mida ma mõistetavalt ei saa konfidentsiaalsusnõude tõttu avalikustada.

Kommentaari ei õnnestunud saada ka saateosalistelt, kes on seotud karmide lepingutega, mis keelavad saatega seotud saladuste väljarääkimist.

Buduaar.ee