MADLI VILSAR PALJASTAS ekstreemseima dieedi, mida ta pidanud on

pilt: erakogu

Buduaar

Eksmiss ja ettevõtja Madli Vilsar on aastaid üritanud leida rahu oma kehaga ja nagu enamus naisi teavad, siis pole see sugugi lihtne.

Ikka on miskit, mis sulle oma välimuse juures ei meeldi. Madli on aastate lõikes katsetanud lugematul arvul erinevaid dieete – ekstreemseim neist on tõsiselt ohtlik.

Nimelt tunnistas Madli mõni aeg tagasi sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et ta on kaalust alla võtmise eesmärgil kaheks nädalaks söömise üldse ära lõpetanud. “Kaks nädalat jõin ainult vedelikku, ühte kindlat vedelikku,” meenutab Madli ekstreemset nälgimise perioodi.

Nüüd aga teab kaunitar, et ekstreemsed dieedid ei toimi ning ühtlasi on ta õppinud oma kurvikat keha armastama. “Mul ei ole numbrit, mille poole pürgida, vaid ma soovin taas üles leida selle mina, kes ennast peeglist vaadates tunneks, et ta on õnnelik. Ma ei taha olla fikseeritud mingi dieedi või toitumise jälgimisele. Ja ma ei taha tuimalt endale midagi sisse lahmida. Ma tahan, et ma hoolitseksin jälle selle eest, et ma toitun mõõdukalt ja teadlikult, et ma ei peaks kiirustades sööma,” nendib kaunitar nüüd.