MAI JA KALLE PALLING läksid lahku

Alles eile jõudis avalikkuse ette uudis Mihkel ja Liina Raua abielu purunemisest. Täna andis aga poliitik Kalle Palling sotsiaalmeediasse tehtud postituse vahendusel teada, et tema ja Mai Pallingu abielu on läbi. Kalle ja Mai suhe kestis enam kui kümme aastat ning neil on ka kooliealine poeg Paul.

Kalle kirjutab oma Facebooki lehel, et tegelikult ei ole nende lahkuminekus midagi kurba. “Meie jaoks ei ole see üldse nii. Kui me Maiga veidi enam kui 11 aastat tagasi kohtusime, oli see nagu puuga pähe saamine. Me ei olnud kunagi midagi sellist kogenud  see tunne, et oled nõus kellegagi minema kasvõi maailma otsa, mis sest, et päris täpselt ju veel ei teadnudki, kes me ise oleme ja kuidas meie tulevik olema saab. See oli see tõsine, pöörane, kirglik ja päris armastus. 

Meie ühine tee on olnud lõbus, hooliv, kindel, kasvatav, avardav, vahel ka pisut kurb ja melanhoolne, aga mis kõige tähtsam  alati tulvil tingimusteta armastust. 

Meie armastusest sündis maailma kõige ägedam inimene  meie Paul. Säravate silmade ja joovastava energiaga poiss. Ta on meile andnud ja õpetanud rohkem, kui miski muu siin maailmas. 

Armastus on üks huvitav asi. Ta on pidevas arengus  kasvatab kihte ja ajab võrseid. Armastus muutub, muudab helistikke ja tempot ja väga tihti elab armastus pausides.

Meie armastus on muutunud vankumatuks sõpruseks. Kuigi me kumbki seda kunagi ei uskunud, siis täna on meie teed viinud meid seisu, kus laseme oma armastuse vabaks. Me hoiame, kasvatame ja kaitseme kõike püha mida oleme koos loonud. Kuid teeme seda edaspidi sõpradena. 

Seega kallid sõbrad! Ärge olge meie pärast kurvad, me ise seda ei ole. Me jätkame seda teed veidi teises vormis kui viimased 11 aastat, aga teeme seda täie austusega teineteise vastu.

Võtke meid ikka samasuguste inimestena  Kalle on ikka Kalle ja Mai on ikka Mai. Me naudime teineteise seltskonda ja ei taha, et te peaksite meie pärast muretsema. Me naudime oma sõprust ja teie sõprust. Alati!

Armastus on Armastus!

Meie avaldus on esimene ja viimane kord, kui me sellest teemast avalikult kõneleme. Meie ega ka meie lähedased ei anna sel teemal rohkem avalikke kommentaare ja palume seda mõista. Vaatamata kõigele on see meie elus suur muutus ja kavatseme Pauli ja teisi pereliikmeid ebavajaliku tähelepanu eest täielikult kaitsta.

Kalle ja Mai.”