MALLUKAS AVALIKUSTAS, KES tema uus kallim tegelikult on

MALLUKAS AVALIKUSTAS, KES tema uus kallim tegelikult on
Mallukas/Instagram

Tuntud blogija Mallukas ehk Mariann Treimann avalikustas mõnda aega tagasi, et tema elus on uus silmarõõm. Kuni siiani on naine tema isikut pigem avalikkuse eest varjanud, kuid nüüd otsustas Mallukas oma kallima tegeliku isiku paljastada.

“Liigume siis uutelt tissidelt uute peikadeni. Nagu te ilmselt märganud olete, siis ma ei ole ta nime siin kõva häälega välja hõiganud, lihtsalt selle pärast, et noh… Ma ei tea, kui te uue inimesega deitima hakkate, siis kas te helistate esimese asjana Õhtulehte, et tereeee, tahaks avalikult teada anda, et ma vb ajan ühe tüübiga liini. Ma arvan, et pigem mitte, onju. Aga me oleme siin nüüd natukene nurka aetud, sest Kroonika on juba poolteist kuud meilt kinnitust nõudnud, et kas mu uus peika on ikka Gert või ei ole. Eks ma siis nüüd ütlen siis, et on jah. Me saime aru, et Kroonika teeb sellest mingi uudisnupukese ja kuna me olime suutnud sellest nii kaua kõrvale hiilida, siis oli üsna loogiline, et lõpuks teevad nad selle ära ka meie kommentaarita. Seega andsime neile paar vastust, neil olid sellised ägedad küsimused, nagu ”kas see oli armastus esimesest silmapilgust???” ja muud nõmedused, mida pärast eriti imalaks ja ilgeks looks kokku keerata, aga okei, ma ei dissi. Inimesed teevad lihtsalt oma tööd, I guess. Igatahes ütlesid nad peale vastuste saamist mokaotsast, et ahjaa, btw, see on reedene kaanelugu, et te siis teaksite.

Oeh, ma nüüd mõtlen, mida head ma veel siia kirja panna saaks, et Kroonikal võimalikult vähe põhjust oleks seda reedest kaanelugu avaldada… Hmm, ilmselt nad oleksid sada korda seda rõhutanud, et Gerdi lapse ema on Salleri pruta. Ma ei tea, kuidas see selle looga seotud oleks, aga küsimustest eeldan, et see sinna kuidagi sisse seotud oleks. Et noh, on jah. Nad jagavad ka last 50/50 ja saavad omavahel kenasti last jaotatud, nagu meie Kardogagi. Easy! Kuigi ma mõistan, et meedias oleks see ju väga mõnus klickbait pealkiri ”Malluka uus mees on Hendrik Sal- Salleri uue naise vana mees!”

Loe täispikka blogipostitust siit

Sarnased artiklid