MALLUKAS: “MÕISTUS POLE raudselt oma teha!”

Mallukas/Instagram

Mallukas.com

Blogija Mallukas kirjutab oma hiljutises blogipostituses, et ta on viimasel ajal nii sooda, et tal endal hakkab ka juba imelik. Põhjuseid on päris mitu.

Nimelt avastas Mallukas paar päeva tagasi, et autol, millega ta on suvest saadik ringi sõitnud, on roolisoojendus. “Iroonilisel kombel ostsin ma kaks päeva enne seda imelist avastust endale autosse kindad, sest selle jääkülma rooliga ei olnud just kõige mugavam sõita,” kirjutab ta.

Ühtlasi on ta viimasel ajal eriti kehval trahvilainel olnud ning lühikese aja jooksul on lausa kolm korda trahvi saanud. “Ja iga jumala kord selle pärast, et ma ei taipa endale lihtsalt poodi minnes parkimiskella välja panna. St ma isegi taipaks, kui mul see olemas oleks.

Kunagi andsin sõidu ajal jorisevale Martale mängimiseks ja see rebis kella hoolega tükkideks. Ja no ausalt ei tule iga kord sekundiks poodi minnes meelde, et peaks selle suhtes midagi ette võtma. Täna olin ma lausa nii loll, et ma nägin oma ihusilmaga seda mupot parklas, aga konkreetselt korraks ka ei mõelnud, et ta seal trahve valmis vorbib. Ma ei tea, mida ma arvasin siis, et ta seal teeb, aga okei. 20 euri kooliraha, once again. Mis seal ikka.”

Loe täispikka postitust siit