Margus Vaher: Naised, ärge muretsege oma sassis juuste pärast, see on seksikas!

Eesti naisi kiidetakse ikka nende ilu pärast. Ja asja eest, kuna Eesti tüdrukud on alati hoolitsetud ning sätitud. Kuid kas vahel lähevad naised sellega ehk liiale ja valutavad asjatult pead laiali läinud ripsmetušši ning paari ülekilo pärast? 

Eesti naisi kiidetakse ikka nende ilu pärast. Ja asja eest, kuna Eesti tüdrukud on alati hoolitsetud ning sätitud. Kuid kas vahel lähevad naised sellega ehk liiale ja valutavad asjatult pead laiali läinud ripsmetuši ning paari ülekilo pärast? 

Jumaliku lauluhäälega naiste lemmikmees Margus Vaher jagas meile enda mõtteid Eesti naistest, nende ilust ning nagu kevadele kohane, ka armumisest.

 

Margus, mis on see, mida sina naiste juures esimesena märkad?

“Esimene asi, mida mina isiklikult naise välimuse juures märkan, ei ole mitte täiuslik meik, päevitus või suitsusilmad, vaid pigem see, kas naine on sooja avatud energiaga ja kas ta kiirgab naiselikkust või mitte. Naine, kes on enda olemuse ja loovenergiaga kontaktis, köidab iga kell meeli rohkem kui lihtsalt ilus naine. Siis on tema ümber mingi eriline aura ja fluidum. Usun, et eesti naiste ilu saladus ei peitu mitte pikalt peegli ees sättimises, vaid geenides – alati kui kuskilt reisilt naasen, tunnen, et oleksin justkui surnud ja Paradiisi sattunud,” muigab Margus. 

Kas naised muretsevad liiga palju enda välimuse pärast?

“Üks asi, mille pärast naised ehk liiga tihti asjata muretsevad on veidi sassis ja kammimata juuksed – see on iga mehe arvates seksikas, seda enam, kui mees on ise need juuksed sassi ajanud. Samuti on meigiga – sellest pole absoluutselt mitte midagi, kui sa vahel ärkad mehe kõrval ja meik on absoluutselt laiali – selles on oma annus cooli spontaansust, metsikust ja see kipub olema päris seksikas.” 

Küsimusele, kui tihti ta armuma kipub, vastab Margus tagasihoidlikult: “Armun päris harva, kuid see on omamoodi vahva, sest siis, kui ma armun, on sel ka mingisugune väärtus!”

Seega, naised, ei maksa täiuslikkust taga ajada. Meestele meeldivad meie väikesed ebatäiused ning vahel esile kippuv metsik pool. Me oleme ilusad just sellisena, nagu oleme!