Marilyn Jurman läbis elu esimese maratoni: tunne on väga emotsionaalne

Marilyn Jurman läbis elu esimese maratoni: tunne on väga emotsionaalne

SEB Tallinna Sügisjooks on selleks korraks läbi ning paljude jaoks oli tegu ülimalt emotsionaalse päevaga – läbida 42km ei ole just kõige lihtsam ja ega poolmaraton 21km kergemgi pole. Sel aastal jooksis oma elu esimese maratoni ka Marilyn Jurman, kes hiljuti kusjuures ka joogaõpetaja paberid omandas!

SEB Tallinna Sügisjooks on selleks korraks läbi ning paljude jaoks oli tegu ülimalt emotsionaalse päevaga – läbida 42 km ei ole just kõige lihtsam ja ega poolmaraton 21 km kergemgi pole. Sel aastal jooksis oma elu esimese maratoni ka Marilyn Jurman, kes kusjuures hiljuti ka joogaõpetaja paberid omandas!

Marilyn on eestlastele tuntud kui näitleja, ent tema uueks kireks on hoopis jooga ja spordiga tegeleb ta täna rohkem kui kunagi varem. Eesmärk elus esimest korda täismaraton joosta on tänaseks täide viidud ning Marilyni jooksuajaks oli 4.53.59 ehk siis mõned minutid alla viie tunni. 

Naine ise tunnistab, et lihtne see polnud. “Tunne oli väga emotsionaalne ja ma ei suutnud ise ka uskuda, et sellega hakkama saan. Jalad olid lõpuks väga valusad, aga olen õnnelik.”

Küsimuse peale, kas Marilyn plaanib veel maratoni jooksma minna, vastab ta: “Ei tea, niipea mitte.”

Tubli naine!