MARILYN KERRO AVALDAS, miks ta pisipoja pilti ega nime võõrastega ei jaga

MARILYN KERRO AVALDAS, miks ta pisipoja pilti ega nime võõrastega ei jaga

29.juuni täiskuuööl pisipoja ilmale toonud selgeltnägija Marilyn Kerro sõnul oli tal lapsele nimi juba enne sündi välja mõeldud, kuid ühe vana uskumuse kohaselt ei kavatse ta poja pilti ega nime veel niipea võõrastele avaldada. 

40 päeva peale sündi on laps tugevalt seotud teispoolsusega ning kõik kanalid lahti, mis tõid ta siia maailma. Oma saatuse, ema-isa kanalid. See tähendab seda, et ema kaitseväljast kui ta on närviline ja üleväsinud igakord ei piisa,” rääkis Kerro beebiootuse ajal TV3-le antud intervjuus. 

Ta lisas, et sul sellel põhjusel tuleks vältida võõraid pilke, sest kõik ei ole heasoovlikud. “See kehtib nende kohta kellel pole lapsega veresidet. Või kui on suur soov beebist pilti jagada, siis vähemasti silmi mitte näidata. Olgu see heaks nõuandeks ka neile, kes usinalt oma vastsündinutest pilte jagavad.”

Marilyn on ka varasemalt avaldanud, et lapse saamine on niivõrd privaatne ja isiklik, et peaks vaid pereringi jääma. “Tema ei ole osa sellest. Tema on eraldiseisev teine inimene ja ma üritan teha võimalikult palju selleks, et tema jääks kõigest sellest võimalikult palju kõrvale. Privaatsus ennekõike.”


Sarnased artiklid