MARJEN VÕSUJALG avaldas tegeliku põhjuse, miks ta Brigitte Susanne Hundiga enam koostööd ei tee

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt ja Marjen Võsujalg
Brigitte Susanne Hunt ja Marjen Võsujalg — FOTO: Marjen Võsujalg/Instagram

Tüli Brigitte Susanne Hundi ja Kristina Pärtelpoja vahel on läinud veelgi tulisemaks.

Brigitte esitas oma mänedžerile ultimaatiumi ning selle tulemusena tema ja Marjen Võsujalg koostööd ei jätka.

Antud otsusest annab Marjen teada sotsiaalmeediasse tehtud postituses, kus ta kirjutab järgnevalt:

“Kinnitan, et kahjuks oleme tõepoolest jõudnud siia punkti, kus mulle on esitatud ultimaatum, et pean valima kahe sõbranna ja koostööpartneri vahel.
Kohutavalt ebamugav kogemus. Ma ei oleks tahtnud, et mind siia tülisse kistaks, aga paraku täna on see nii läinud. Ma poleks ealeski osanud arvata, et tänasel päeval selliste asjadega pean tegelema.
Plaadifirma Universal Music ei resigni ei Justin Bieberit ega Selena Gomezt sõltumata sellest, et nende kahe omavahelised suhted pole alati just kõige paremad olnud ja me räägime nende puhul tõepoolest suurest ärist, mitte sellest, mida meie siin täna viljeleme.

Mul on kahju, aga ma jään oma isiklikele põhimõtetele kindlaks. Olen korduvalt ja korduvalt nende kuude jooksul öelnud, et ei vali pooli ega kavatse seda ka täna teha. I choose me.
Ma ei saakski teisiti käituda – kui kaks nädalat tagasi läksin oma lapsele lasteaeda järgi ning tal oli „sarnane situatsioon“, kus ta pidi valima, kas ta on ühe või teise lapse sõber, ütlesin talle samamoodi „Sa ei pea kedagi valima. Sina oled selle inimese sõber, kelle sõber Sina ise tahad olla.“ Kuidas ma ise peaksin tööelus teisiti käituma? Käitu mu sõnade, mitte mu tegude järgi?

Kahjuks saan aru, et seda valikut mitte tehes lõppeb minu ja Brigitte koostöö. Ma mõistan tema otsust, aga jään endale kindlaks.
Kordan veelkord , ma ei valinud Kristinat üle Brigitte, ei eelistanud ühte sõbrannat/koostööpartnerit teisele. Poolnaljatledes võiks öelda, et see on nagu “Vallalise Kaunitari” finaal, kus roosi ühes põhimõtetega jätsin endale.

NB. Peagi algavas saates “BSH otsib manageri” sooviks kohtunikuks tulla. Pange hullu ja pakkuge väärikat meelelahutust.

Ma soovin Brigittele head. Tal on väga suur potentsiaal ning teeb kindlasti veel suuri tegusid. Jätkan Kristina Pärtelpoja ja Põhja-Tallinna mänedžerina.

Also, ootamatult vabanes mul üsna arvestatav hulk tööaega. Uued põnevad projektid & koostööpakkumised võite saata [email protected]