MERILY TIMMER avaldas kogu tõe vaimude väljakutsumise mängudest

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Merily Timmer/Instagram

Sensitiiv Merily Timmer kirjutab oma värskes blogipostituses, kas ,,süütud" vaimude väljakutsumise mängud on tõepoolest nii ,,süütud".

,,Ma puutun sageli kokku küsimusega, et kas kunagi lapsepõlves keerutatud taldrik, peegli ees lausutud sõnad või mõni rumalus surnuaias võib täna veel endast märku anda pahanduste näol? Ei peagi olema enda tehtud lapsepõlve naljad, sageli ollakse mures ka sellepärast, et oma laps on nina maagiamaailmasse pistnud."

,,Esialgu süütuna tunduv mäng on põnev ja pakub adrenaliini, aga siis kui asjad hakkavadki juhtuma on vesi ahjus. Nagu nende mängudega ikka, siis väljakutsumise sõnu teatakse hästi, kuid kuidas pärast ära saata, ei tea keegi ja ega siis enam julgegi asjaga tegeleda, joostakse koju ja räägitakse vanematele ära."

,,Mida sellises olukorras teha? Dr. Google ja niisama „mine ära“ karjumine siin ei aita. Eelkõige soovitan ma siiski kutsuda sensitiiv või preester, et kogu plats kindlasti puhtaks saaks ja keegi kuhugi voodi alla peitu ei jääks. Hea mõte oleks lastele ka selliste asjade tõsidust selitada, aga teinekord tekitab see hoopiski huvi juurde."

Loe täispikka sissekannet Merily Timmeri blogist!