MERLYN UUSKÜLA ESIMEST KORDA BUDUAARI TURUL TARTUS müümas enda tehtud ehteid

Laupäeval, 14. aprillil leiab Tartu Kaubamajas aset uuenenud kontseptsiooniga Buduaari turg LIVE, keskendudes eelkõige kvaliteedile. Deluxe turule tuleb kauplema ka armastatud lauljanna Merlyn Uusküla. Mida pistab naine müüki ja kuidas suhtub tema Buduaari turgudesse?

Mitmes kord oled Buduaari turul?
Ma arvan, et olen Buduaari turul osalenud vahelduva eduga algusaegadest saati, et ikka peaegu kümme aastat juba! Alguses müüsin rohkem oma isiklikke asju, aga ajaga on müüdav kaup muutunud ja nüüd olen suunanud oma kõik isiklikud asjad, mida enam ei kanna, pigem heategevusse. Viimane kord olin Buduaari turg LIVE ostupeol väljas oma uue ehtebrändiga Aurora Crystal.

Kuidas on müük läinud?
Usun, et müük läheb hästi, kui on viisakas ja korralik asi/ese ning sellele ka ostja jaoks sobiv hind. Nii ka näiteks Aurora Crystali müügi puhul, kus on lai valik nii hõbedast kui ka kullatud ehteid ja aksessuaare. Nedel on turule omased hinnad ja eripakkumised. On palju mudeleid, kus saab hinnas ka kaubelda ja ehk saame eridiilile. Turu eesmäk ongi see, et on kindla hinnasildi asemel võimalus ka täiesti uute asjade hindasid natuke nihutada. See on põnev nii kliendile kui ka tegelikult müüjale. 

Mis sulle kõige enam meeldib Buduaari turu juures?

Mulle meeldib Buduaari turu vibe – positiivne ja sõbralik. Alati näed seal ka oma vanu tuttavaid, keda pole ammu kohanud. Tore, et see atmosfäär on jäänud aastate jooksul samaks, mis omakorda kutsub uuesti ja taas tagasi, nii ostma kui müüma.

Kuidas suhtud taaskasutusse?

Suhtun hästi! Kui varem müüsin riideid, sai tihtilugu turul kellegagi mõni vinge ese/asi omavahel vahetatud ja mõlemad olid happy’d. Selles osas on see ostupidu igati lahe!

Mida asud laupäeval müüma?

Laupäeval tulen esimest korda Tartusse enda loodud ehtebrändi Aurora Crystal ehetega, kus suurem osa kõrvarõngaid on mu enda loodud ja kokku pandud. Valikus on väga palju nii vanu kui ka täiesti uusi, turu jaoks loodud mudeleid – nii hõbedast kui kullatud. Lisaks leidub ehteid ka lastele. Väga lai on värvivalik kivides ja kristallides, ja otse loomulikult on turule kohaselt ka paljude toodete hinnad lausa -50%! See on hea võimalus tulla tutvuma meie brändiga ja kohe soodsalt ka kaasa haarata kingitus iseendale või kellelegi teisele. Kui aga ehteostu vahelt on veel natuke aega, siis jagan rõõmuga ka Tartu lastele autogramme ja teen pilti.

Kohtumiseni laupäeval Tartu Kaubamajas Buduaar Deluxe turul!